Pro restaurace

Provozujete restauraci a chcete svým návštěvníkům nabídnout něco navíc?
Myslíte si, že host má (může) dostat k objednanému jídlu vodu zdarma?
Přihlašte se sami do této akce a bude se o vás mluvit.

Souhlasíte-li s tímto názorem, přihlašte svoji restauraci (zatím formou komentáře k tomuto článku) a nebo nám pošlete e-mail.

Komentáře

Od nejstarších po nejnovější.

Kdyz si nekdo objedna vodu z kohoutku k dobrymu vinu nebo jidlu, dobra, jak je libo, nemam s tim nejmensi problem.
Ale kdyz prijde nejaka intelektualka, ktera chce vodu z kohoutku, sedi tam tri hodiny a nic jineho si neda a blokuje mista pro platici zakazniky tak at tahne. Je to business a nikdo to nechce delat s tim, ze bude prodelavat. Diky temto nesmyslnym akcim je tech “socek” cim dal tim vic. At si koupi na benzince mrazenou pizzu, natoci si doma vodu z vodovodu, aspon ja o takove zakazniky nestojim.

vlu111, 21. 12. 2009 – 21:59 #

přece pokud si někdo objedná vodovodu mel by platit servis.Všechno stojí peníze …čišník, nájem, elektrika, voda, a ta sklenice,kara­fa,židle.....?????

rado, 11. 1. 2010 – 9:55 #

Prosím přečtěte si podmínky hodnocení. Bavíme se tady o vodě z kohoutku k objednanému jídlu, často i vínu a dalších nápojích. Zdejší přispěvatelé nechtějí v prvním plánu ušetřit, jde jim (nám) o princip. Doporučuji pročíst proběhlé diskuse například v rubrice Vodní bitka.

Kunova, 11. 1. 2010 – 10:04 #

Přidat komentář

Zde jsou komentáře povolené pouze pro registrované uživatele. Registrace. Jste již registrován(a)? Přihlášení.© 2008 Vodovoda . A děkujeme za návštěvu!