Uniderm – názory, komentáře, cena, kde koupit

[Celkem: 0   Průměr: 0/5]

Pro léčení dermatóz se přípravek používají Uniderm ve formě krémů nebo mastí, v některých případech se doporučuje používat krém. Lék se skládá z pomocných složek a tato účinná látka je mometason furoát. Aktivní složka se vztahuje na kortikosteroidy, má protizánětlivé, antiexudative a antipruritika účinky. Návod k použití Uniderm států, které všechny formy uvolnění léčiva je určen výhradně pro použití externě. Zvážit svědectví dermatologickou popisu léků a drog.

Složení a způsob vydání Uniderm

Léčivý přípravek prodáván v lékárnách ve třech formách. Krém obsahuje účinnou látku mometasonfuroátu v dávce 0,001 g na gram látky. Účinná látka patří do kortikosteroidy syntetického původu. Masti a emulze jsou složeny ze stejného biologického složky.

i další složky léků zahrnují oxid titaničitý, bílou vazelínu a vosk, makrogol, sterilní vodu, kyselinu fosforečnou, zředěný na požadovanou koncentraci, glycerylmonostearát, atd krém a mast je k dispozici v trubkách hliníku o objemu 15 a 30 gramů.

Hormonální přípravek rychle zmírňuje zánět kůže, protože účinná látka proniká hluboko do pokožky.

farmakologického účinku Uniderm

lék je určen pro topickou aplikaci. Jinými slovy, léčivá látka se nanáší na kůži. Je zakázáno jíst uvnitř. Léčivo poskytuje výrazné protizánětlivé účinky, vyznačující se tím, antiexudative a antipruritika vlastnosti.

Tak, Uniderm mast v léčbě poskytuje následující výsledek:

 • Snižuje závažnost zánětlivého procesu;
 • oříznuté pocity, jako je svědění a pálení kůže;
 • urychluje proces regenerace pokožky, což přispívá k normální obnovu krytu;
 • zabráněno vlhkost.

Droga nemá antivirovou aktivitu, takže není určen pro patologií kůže vyvolané viry. Je vhodné použít ve formě monoreactive v houbové infekce, protože léčivo nemá žádný škodlivý účinek na plísně.

Doporučit  Idealica - názory a cena, hubnutí, sirup

Krém Uniderm zdůrazňuje skutečnost, že přípravek je charakterizován mírným absorpci do systémového oběhu. Později, 8 hodin po ošetření – bez použití vzduchotěsných obvazy, odhalil 0,4% účinné látky v krvi pacienta. . Absorpce se zvyšuje aplikací léčivé látky do otevřené rány, velké plochy kůže nebo pod okluzívní obvazy

Literatura: Složení a návod k použití šampónu, škoda

Indikace kožních chorob Uniderm

Drug lék přírodní hormon je předepsán pro zmírnění zánětu a úlevě od svědění v různých dermatóz, které jsou citlivé na účinky kortikosteroidů.

Uniderm – není to make-up, je to hormonální lék určen k léčení následujících nemocí a patologických stavů:

 1. typ atopické dermatitidy.
 2. Plačící forma chronického ekzému.
 3. svědění kůže.
 4. akutní zánětlivý proces, který nedokáže zastavit pomocí jiných léků, včetně hormonální povahy.
 5. bodnutí hmyzem, doprovázen těžkou svědění, pálení, zánět.
 6. Lokální alergické reakce (poškrábání, kopřivka, otoky kůže).
 7. Lupénka je chronické.
 8. Forma seboroická dermatitida.
 9. OL>

  Tak, Uniderm smetanou a návod k použití. Léčivá látka se nanáší v tenké vrstvě na kůži. Třením není nutné. Multiplicity použití je 1 krát za den, více se nedoporučuje. Doba trvání terapeutického samozřejmě způsobené faktory: věková skupina pacienta, konkrétní onemocnění, závažnost symptomů, snášenlivost gelu

  .

  Návod k použití masti Uniderm podobné. Mast pomáhá zastavit produkci mediátorů zánětu, má protizánětlivé a protialergické účinky. Při aplikaci na absorpci kůží aktivní složky dojde během 6-8 hodin. V lézí a zánět pokožky proces absorpce urychlených několikrát.

  Kontraindikace Uniderm

  Hormonální léčba má docela velký seznam kontraindikace, které je třeba zvážit před předepsáním léku pacientovi. Přítomnost kontraindikací, vyžaduje výběr jiného léčiva, podobné strukturální nebo terapeutické účinky.

  nelze použít krém nebo mast Uniderm v těchto klinických obrazů:

 • Forma periorální dermatitida;
 • vyrážky na kůži, spustil virové nebo houbové infekce,
 • Akné růžovka;
 • Tuberkulóza kůže;
 • otok kůže, vyrážky a další reakce v souvislosti se zavedením vakcíny;
 • Věk dětí – nepoužívejte po dobu až jednoho roku dítěte;
 • Čas, porod, kojení;
 • Přecitlivělost na složky léku;
 • závažné porušení funkce jater.
Doporučit  Slim Pectin - názory, komentáře, cena, forum, jak ji používat?

být opatrný Uniderm aplikuje na kůži obličeje a záhybech kůže – zvyšuje vstřebávání léku. . Také mírně použitý pod okluzívní obvazy, na pozadí při dlouhodobé léčbě, při aplikaci na velkých plochách kůže

Literatura: návodu k použití injekce Taktivin a analogy

Vedlejší účinky Uniderm

Během terapie léky Uniderm alergické projevy, jako je zarudnutí, podráždění, svědění / pálení kůže. V některých případech se u pacientů objeví: folikulitida, akné, pigmentace se zdá, sekundární infekce, miliaria. V závažných obrazů odhalil atrofické změny na kůži.

Pokud je přípravek používán po delší časové období, je aplikován na velké plochy postižených oblastí nebo mast je navrstven do prodyšného obvazem, zvyšuje pravděpodobnost systémových vedlejších účinků. V takových případech, vyžadují nepřetržité sledování pacienta, aby se zabránilo rozvoji Cushingův syndrom, špatné fungování hypofýzy, hypotalamu a nadledvinek.

kompozice obsahuje excipient propylenglykol, komponentu, která často vede ke vzniku alergických reakcí. V případě, že pacient se zhoršuje stav pokožky s je nutná aplikace léků zrušení jsou analogy Uniderm.

Dlouhodobá léčba nebo náhlé ukončení léčení vede k abstinenčního syndromu. Tento syndrom je charakterizován zvýšenými klinických projevů stávajících chronických chorob. Aby se zabránilo negativním účinkům masti Uniderm vysazovat postupně.

analogů Uniderm

Nejúčinnější analog lze přičíst ve formě mastí. Droga má stejnou účinnou látku jako Uniderm. Vozidlo patří hormonální léčivo má antipruritika, protizánětlivé, antiexudative a antialergické účinky. To se používá k léčbě svědění a zánětu, které jsou výsledkem dermatóz, včetně lupénky.

efektivní protějšky mast Uniderm:

 1. Smetanové Gitan-N. Složení účinné složky – GKS. Použití krému, vhodného pro léčení atopické dermatitidy, seboroické dermatitidy, lupénky a dalších dermatóz, které se vyznačují tím, svědění a zánětu. Je zakázáno používat v průběhu těhotenství, kojení. Velmi opatrně naneste krém na obličej, který se používá pod okluzívní obvazy.
 2. krém mezodermu ve složení jinou účinnou látkou je betamethason. Ale součást odkazuje na kortikosteroidy. Nástroj nemá žádný vliv na příčinu kožních chorob, nicméně, účinně bojuje proti různé projevy – zánět, svědění, zarudnutí, podráždění, pálení. Vytvořit tenkou vrstvu, jemně třít v zasažené oblasti, mnohosti použití. – krát denně
 3. OL>

  Ty by neměly nahrazovat jeden lék s jiným lékem. Protějšky, a Uniderm mají vedlejší účinky, které se projevují v důsledku přecitlivělosti nebo zneužití.

  Uniderm dobrým nástrojem místní úrovni. Mezi nejčastější pozitivní zpětná vazba – říkají, že mast je dobře zmírňuje lupénku a dermatitidu. Nežádoucí účinky jsou vzácné, za předpokladu, že pacient dodržuje doporučené dávce. Tento lék lze zakoupit v lékárně, cena krému nebo masti je 3-3. 5 $.

Doporučit  ProtoProstate - cena, kde koupit, kapslí, lékárna
Anežka Marešová
About Anežka Marešová 247 Článků
Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře. Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc. Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem. Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*