Topo Maschio

Amurská 8/1220

Komentáře

Od nejstarších po nejnovější.

Kunová:
Původní hodnocení ze 17.5.2009
Hodnotitel: Eva Telecká
známka 5

Odmitli nalit vodu z vodovodu – trapne vymluvy- majitel, hygiena.

Kunová:
Opět další vodoúspěšná pizzerie v řadě. Máte někdo jiný stejnou nebo opačnou zkušenost s tímto podnikem?

admin, 28. 5. 2009 – 20:11 #

Chtela jsem se zeptat, za jak dlouho se pote objevi restaurace na seznamu ?

evatele, 9. 6. 2009 – 12:00 #

Kunová pro evatele:
Pokud pošlete hodnocení restaurace, která ještě v seznamu nefiguruje, může se objevit na stránkách skoro hned (pokud to hned zachytím) nebo druhý den. Výjimečně – pokud nejsem online – to může trvat déle. Ale snažím se o to, aby to bylo co nejdříve. Některá hodnocení ještě zpětně ověřuji, vyžádám si doplňující informace apod. Pokud už je restaurace v seznamu zavedená, můžete dát své hodnocení hned a hned se na stránkách objeví. Například některý z návštěvníků ji ohodnotí dvojkou a vy pak půjdete a zjistíte, že to je jinak, pošlete tedy svojí, třeba stejnou , třeba opačnou zkušenost. Čím více lidí zhodnotí jeden konkrétní podnik, tím vyšší validita celého hodnocení.

admin, 9. 6. 2009 – 14:18 #

Mozna by bylo treba i dobre, do restaurace zavolat a overit si informaci.. tim si majitele nebo zamestnanci vice uvedomi, ze se o nich nekde b kladnem ci zapornem slova smyslu hovori …

evatele, 2. 7. 2009 – 16:49 #

Přidat komentář

Zde jsou komentáře povolené pouze pro registrované uživatele. Registrace. Jste již registrován(a)? Přihlášení.© 2008 Vodovoda . A děkujeme za návštěvu!