Squeeze Station – názory, komentáře, cena, kde koupit

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

narazil na tento zázrak z Infantino náhodou, když jsem si objednal pláštěnku pro kočárky na Amazonu, a dokonce i pochybnosti a nevzniknou – potřebuji to! Řád udělal den před narozením svého syna, protože věděl, že bude okamžitě používat přístroj. A nyní nastal čas. Při pohledu do budoucna se říci – ano, je to zázrak, nelituji na nákup! Takže názor na systém balení kojenecké výživy z Infantino:

  • Proč zabalit pyré, když si můžete koupit ready-made?
  • Vzhled systému systému balení
  • Proces balení protlaku, možným obtížím
  • Příslušenství k systému
  • Video
  • Ceny ve Spojených státech a v Itálii

Proč zabalit pyré, když si můžete koupit ready-made Squeeze Station?

sám o pyré balené v pytlích s uzavíratelném víkem brilantní myšlenka! Store pyré všechno dobré, až na jednu věc – jsou velmi monotónní. Ale kromě úvahy o kombinaci různých příchutí v jednom balení, jsem byl přitahován k myšlence balení to země zeleninu, ovoce a bobule. Vím, že jsou dokonalé, sezónní a pěstovány v oblasti, kde se dítě narodí. Jednoduchý recept na úspěch!

Vzhled systém balení Squeeze Station:

Barely čekání na startovní čas krmení jsem začal testovat čerpací stanici z Infantino. Zde je box:

Sada obsahuje kontejner, stiskněte a 10 balení. Musel jsem si koupit další balení 50 paketů.

Jak používat Squeeze Station:

Vše je velmi jednoduché. Musíte šroub balení do kontejneru, vyplnit jej s omáčkou a tlačit na obalu tisku. Šroubovací víko na obalu a máte hotovo!

Doporučit  zelená káva - recenze, cena, kde koupit, Česká republika

Tisková tlačí pyré je dobrá, ale příliš těžké tisku není nutné, protože se může stát, že kaše bude stisknuto skrz zdi nahoru, a pokud si to vyzkoušet zády k sobě, kaší balíček pro tlak jít ven balíku pro záda. Takže pozor, beze spěchu.

Všechny části systému mohou mýt v myčce nádobí. To je pro mě důležité, nesnáším mytí rukou.

Co lze zakoupit u vašeho systému balení Squeeze Station:

Výplň nastavit, můžete si koupit ty správné doplňky. jsem si koupil lžíci, který může být našroubován na obalu.

Velmi výhodná nakrmit dítě, které stále nerozumí tomu, jak vysát jídlo z obalu. V souboru těchto lžic pro dva.

Stále můžete koupit láhev, který může být naplněn nejen silný, ale spíše tekuté pyré, i přes systém.

Později zjistili, že kromě takového souboru, jak jsem, existuje více fantazie obal, který zahrnuje rám a tři tanky místo jednoho. Než je to jednodušší? Není třeba, aby se kapacity v ruce, může to jednoduše klip na rámu. Stanice na rozdíl od jednoduchého souboru si můžete koupit nejen na Amazonu, ale v Rusku, například v porodnictví a ozónu.

Zde je video o tom, jak používat stanici:

Ceny v USA a v Itálii:

Ve Státech to nyní stojí $ 20 + poštovné, které závisí na tom, jaké produkty jste si koupili a co je broker řízený. I za normálních okolností řídit dodávku kolem 14-15 dolarů za kg. Station váží s balení 500 g. Byl bych zaplatil asi 7 $ + $ 1 Pojištění + $ 1 manipulační parcelu jako prostředník. Vše po dobu asi 29 dolarů nebo 1624 rublu. Mnohem výnosnější než v Rusku, kde ceny začínají od 2800 rublů. Je-li slevu či věrnostní karty, trochu levnější, ale ne natolik, aby odmítnout pokušení koupit ve Spojených státech. A pokud se vám nechce čekat měsíc, můžete přeplatí

Doporučit  Golden Caviar Mask - názory, komentáře, cena, kde koupit
Anežka Marešová
About Anežka Marešová 179 Článků
Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře. Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc. Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem. Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*