Squeeze Station – názory, komentáře, cena, kde koupit

[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

narazil na tento zázrak z Infantino náhodou, když jsem si objednal pláštěnku pro kočárky na Amazonu, a dokonce i pochybnosti a nevzniknou – potřebuji to! Řád udělal den před narozením svého syna, protože věděl, že bude okamžitě používat přístroj. A nyní nastal čas. Při pohledu do budoucna se říci – ano, je to zázrak, nelituji na nákup! Takže názor na systém balení kojenecké výživy z Infantino:

  • Proč zabalit pyré, když si můžete koupit ready-made?
  • Vzhled systému systému balení
  • Proces balení protlaku, možným obtížím
  • Příslušenství k systému
  • Video
  • Ceny ve Spojených státech a v Itálii

Proč zabalit pyré, když si můžete koupit ready-made Squeeze Station?

sám o pyré balené v pytlích s uzavíratelném víkem brilantní myšlenka! Store pyré všechno dobré, až na jednu věc – jsou velmi monotónní. Ale kromě úvahy o kombinaci různých příchutí v jednom balení, jsem byl přitahován k myšlence balení to země zeleninu, ovoce a bobule. Vím, že jsou dokonalé, sezónní a pěstovány v oblasti, kde se dítě narodí. Jednoduchý recept na úspěch!

Vzhled systém balení Squeeze Station:

Barely čekání na startovní čas krmení jsem začal testovat čerpací stanici z Infantino. Zde je box:

Sada obsahuje kontejner, stiskněte a 10 balení. Musel jsem si koupit další balení 50 paketů.

Jak používat Squeeze Station:

Vše je velmi jednoduché. Musíte šroub balení do kontejneru, vyplnit jej s omáčkou a tlačit na obalu tisku. Šroubovací víko na obalu a máte hotovo!

Doporučit  Sportagen+ - názory, cena, kde koupit, lékárna, je to za to?

Tisková tlačí pyré je dobrá, ale příliš těžké tisku není nutné, protože se může stát, že kaše bude stisknuto skrz zdi nahoru, a pokud si to vyzkoušet zády k sobě, kaší balíček pro tlak jít ven balíku pro záda. Takže pozor, beze spěchu.

Všechny části systému mohou mýt v myčce nádobí. To je pro mě důležité, nesnáším mytí rukou.

Co lze zakoupit u vašeho systému balení Squeeze Station:

Výplň nastavit, můžete si koupit ty správné doplňky. jsem si koupil lžíci, který může být našroubován na obalu.

Velmi výhodná nakrmit dítě, které stále nerozumí tomu, jak vysát jídlo z obalu. V souboru těchto lžic pro dva.

Stále můžete koupit láhev, který může být naplněn nejen silný, ale spíše tekuté pyré, i přes systém.

Později zjistili, že kromě takového souboru, jak jsem, existuje více fantazie obal, který zahrnuje rám a tři tanky místo jednoho. Než je to jednodušší? Není třeba, aby se kapacity v ruce, může to jednoduše klip na rámu. Stanice na rozdíl od jednoduchého souboru si můžete koupit nejen na Amazonu, ale v Rusku, například v porodnictví a ozónu.

Zde je video o tom, jak používat stanici:

Ceny v USA a v Itálii:

Ve Státech to nyní stojí $ 20 + poštovné, které závisí na tom, jaké produkty jste si koupili a co je broker řízený. I za normálních okolností řídit dodávku kolem 14-15 dolarů za kg. Station váží s balení 500 g. Byl bych zaplatil asi 7 $ + $ 1 Pojištění + $ 1 manipulační parcelu jako prostředník. Vše po dobu asi 29 dolarů nebo 1624 rublu. Mnohem výnosnější než v Rusku, kde ceny začínají od 2800 rublů. Je-li slevu či věrnostní karty, trochu levnější, ale ne natolik, aby odmítnout pokušení koupit ve Spojených státech. A pokud se vám nechce čekat měsíc, můžete přeplatí

Doporučit  Heart Tonic - cena, sirup, srdeční choroby, kde ke koupi,

Anežka Marešová
About Anežka Marešová 143 Článků
Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře. Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc. Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem. Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*