Skinny Stix – názory, komentáře, cena, kde koupit

[Celkem: 1   Průměr: 2/5]

Skinny Stix na hubnutí vám ušetří od 4 do 14 kg v 60 dnech bez diety a cvičení! V tomto přehledu se domníváme, Skinny Stix pro hubnutí – to je nový nástroj, který vám pomůže, nebo jen další podvod? Pokud jste již měli zkušenosti z použití nebo aplikace, sdílet je s ostatními v komentářích k přezkoumání.

Nadváha je jedním z hlavních problémů naší doby. Počet lidí trpících obezitou v posledních 35 letech, Rusko zdvojnásobil. Nicméně, asi 25% z jejich čísla jsou mladí lidé ve věku 16-25 let.

zotavit z plného lidského života vyžadují minimálně tělesného tuku, tj optimální počet, což přispívá k normální fungování hormonální, reprodukční a imunitní systém. S akumulací přebytečného tuku vyvinout vážné zdravotní problémy: zvýšený cholesterol, poruchy metabolismu tuků, objeví kardiovaskulární onemocnění

.

V boji proti nadměrné hmotnosti amerických odborníků na výživu vyvinuli přírodní a bylinné -fat hořící nápoj Skinny Stix.

Nebezpečí kil Skinny Stix

Problém nadbytečných liber není tak s estetikou jako s poruchou metabolismu lipidů a sacharidů, v nichž orgány lidského těla jsou na hranici svých možností.

S rostoucí tělesné hmotnosti první průchod vstoupí do srdce, protože musí zajistit tok krve je stále velká část těla. To vede k zesílení svalových stěn, a zvětšení srdce a zvýšení počtu jeho kontrakce. Výsledkem těchto modifikací se stává hypertenze a zvýšení krevního tlaku.

Po srdce trpí játra, které buňky se naplní nadměrného množství tuku. V důsledku tohoto procesu se vyvíjí steatózy (ztučnění jater).

Dále má vliv na trávicí systém nemůže vyrovnat s velkým zatížením. Postupem času se projevuje gastritidu, cholecystitida, pankreatitida.

Doporučit  Head&Hair - Je to stojí za nákup? Kolik to bude stát?

V nadváhy narušené funkce pohlavních orgánů. Porušení proběhla v menstruačního cyklu, neplodnost, sníženou erekci.

Vytvoří dodatečnou zátěž kloubů a páteře, které se v průběhu času stává obtížné vyrovnat se se zvýšeným zatížením v podobě nadbytečných liber. Rozvine artritida a artróza.

Co je to Skinny Stix

komplex pro hubnutí vyvinula společnost z Salt Lake City (Utah), která byla založena v roce 2002. Droga je lyofilizovaný prášek, který se používá při přípravě nápojů, což přispívá ke snížení nahromadění tuku.

Komplex balení Skinny Stix obsahuje 3 chuť možnost spalování tuků nápoj: bobulové, limetka, mandarinka

V kombinaci s normální stravou a odpovídající tělesné cvičení Skinny Stix používá herečka a bývalý modelu playgirl Jenny McCarthy..

Výhody Skinny Stix

Drink se používá ke zlepšení hubnutí. Recenze žen, které již testovali vliv komplexu na sobě ukazují, že se jedná o první lék na domácím trhu, což zvyšuje komponentu energie potřebné pro aktivní, jak se zbavit kil. Analogy nápoje neexistuje v Rusku.

Díky Skinny Stix:

 • reguluje chuť k jídlu, aby se zabránilo přejídání;
 • tam je vitální energie;
 • se tuk spálil 2 krát rychlejší než při užívání jiné doplňky stravy;
 • zvyšuje vytrvalost;
 • zlepšuje náladu.

spalování tuků nápoj Skinny Stix je speciálně navržen pro ty, kteří nejsou schopni trávit čas v tělocvičnách nebo držet přísné diety.

Využití areálu je zakázáno během těhotenství a kojení. Omezení platí také pro osoby mladší 18 let.

Složení Skinny Stix

Produkt se skládá z přírodních složek, bezpečné pro použití. Mezi biologicky aktivních složek Skinny Stix zahrnuje:

 • extrakt Yerba maté (Yerbe Mate), který je odvozen ze sušených a práškových výhonky a listy Holly paraguayské. To pomáhá potlačit chuť k jídlu a zlepšuje látkovou výměnu v těle. S tím se zvyšuje množství tuku hořel, a urychluje jeho další konverzi na složky energií. Je aktivní zesilovač lipolýza a glykogenolýzy;
 • guarana extrakt obsahující velké množství kofeinu. Díky němu se zvyšuje fyzickou vytrvalost, zvyšuje množství energie vyrobené;
 • extrakt zelených kávových zrn, který zahrnuje chlorogenové kyseliny. Díky pomáhají znemožnit uvolňování glukózy, zrychlený metabolismus, spalování tuků v játrech, snižuje pocit hladu,
 • extrakt Damiana. Přispívá k mírnému zvýšení tělesné teploty, což vede k rychlejšímu metabolismu a spalování tuků. To tóny těla, je antidepresivum, diuretikum dopad;
 • stevia extrakt z medu. Zvyšuje metabolismus, reguluje trávení, snižuje kalorií, potlačuje chuť k jídlu. Díky němu se zvyšuje fyzickou aktivitu, snižuje hladinu cukru a cholesterolu v krvi;
 • extrakt z kakaových bobů. Rozpouští tělesného tuku, reguluje metabolismus, urychluje látkovou výměnu, přispívá k potlačení hladu, má absorpční akci;
 • extrakt z Cayenne (bird) pepř. Vzhledem k přítomnosti pepř extrakt kapsaicinu látka zvyšuje aktivitu mozku. To vede ke zvýšení tělesné teploty, a tím k urychlení metabolismu. To zpomaluje proces akumulace podkožní tukové hmoty, stimuluje bílkoviny v lidském těle;
 • extrakt z chlorelly (mořské řasy), bohaté na bílkoviny. Zvyšuje produkci tělesného tepla, což vede k účinné odbourávání tuků. Snižuje chuť k jídlu, normalizuje činnost trávicího traktu, urychluje látkovou výměnu, normalizuje hladinu glukózy v krvi.
Doporučit  Hyalurolift - recenze a cena, kde koupit

Vedlejší účinky v podobě nadýmání, průjmy a nevolnost může nastat u jedinců v souvislosti s přidání Skinny Stix minimálního množství umělého sladidla – sukralózy.

Výsledky aplikování Skinny Stix

Klinické studie prováděné po dobu několika let, nám umožnila prokázat maximální účinnost léku v boji proti obezitě. V průběhu aplikace, která se skládá z 45 dnů, 94% lidí, kteří ztratili 5,5 kg. Tento výsledek ukázal, ti, kteří neměli změnit svůj způsob života, a právě vypil skleničku. Ve stejném časovém období, 97% lidí, kteří mají sníženou tělesnou hmotnost průměrně 12 kg, dělat lehké cvičení doma.

Výrobce tvrdí, že nápoj Skinny Stix není všelékem na nadváhy, ale jeho použití spolu s pravidelnou fyzickou aktivitou a normální stravy zvýší zhubnutí 2-3 krát.

Během používání den 3 porce nápoje (3 ks). Prášek se zředí v 500 ml vody a před každým jídlem vypít 15 minut. Jedno balení obsahuje 21 porcí. Spalování tuků kurz trvá 45 dní.

Záporná recenzí drogy Skinny Stix nejsou k dispozici, protože to opravdu pomáhá bojovat proti obezitě. Výkon aplikace je vyjádřena jako:

 • snížení chuti k jídlu;
 • potlačení pocitu hladu;
 • normalizace procesů rozkladu;
 • zlepšení metabolismu;
 • pokles tělesné hmotnosti a objemu.

Recenze Skinny Stix

Vezměte prosím na vědomí, že hodnocení kupujících, kteří si mohli koupit Skinny Stix z neověřených distributorů. Objednávka je pouze (!) Na oficiálních stránkách. Přečtěte si názory ostatních kupujících nebo Vyjádřete svůj upřímný názor.

Anežka Marešová
About Anežka Marešová 249 Článků
Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře. Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc. Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem. Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*