Ristorante Rusticana

Sokolská třída 944/23

Komentáře

Od nejstarších po nejnovější.

Kunová:
Původní hodnocení z 20.5.2009
Hodnotitel: Marcy
známka 1

Vodu nám donesli automaticky v litrovém džbánku a navíc do ní nakrájeli ovoce:-)

Kunová:
Z jejich webu je jasné, že jsou tak trochu militantní vegetariáni, nicméně jídlo i posezení v takovém podniku jistě musí být příjemné. Je logické, že restaurace tohoto typu jak první mezi ostatními musí nabízet vodu z kohoutku. Určitě to je dobře, hodně zdaru!

admin, 25. 5. 2009 – 10:08 #

Mohu potvrdit; při svých návštěvách Ostravy se chodívám naobědvat do tohoto podniku. Jak již bylo zmíněno, skutečně se jedná o vegetariánskou restauraci; polední nabídka funguje formou “menu” a pevně daného jídla na konkrétní den v týdnu.
Voda bývá na stole již připravena ve skleněném litrovém džbánku a jsou v ní plátky citronu a případně i lístky máty. Není-li džbán s vodou na stole, je automaticky a bez říkání obsluhou donesen při realizaci objednávky.
Nikdy jsem toho nevyužil, ale u okolních stolů jsem viděl, že pokud hosté džbán s vodou během sezení vypili, byl jim bez říkání donesen džbán další.

Restauraci mohu doporučit nejenom proto, že zde nabízejí vodovodu, ale i proto, že celková koncepce stravování je zde směřována ke zdravému životnímu stylu.

V Ostravě má restaurace dvě pobočky.

Jejich webová adresa je:

http://burfi.net

Canoppy, 16. 8. 2009 – 7:40 #

Přidat komentář

Zde jsou komentáře povolené pouze pro registrované uživatele. Registrace. Jste již registrován(a)? Přihlášení.© 2008 Vodovoda . A děkujeme za návštěvu!