Restaurant MAJÁK Stodůlky

Šostakovičovo nám. 1515

Komentáře

Od nejstarších po nejnovější.

Kunová:
Původní hodnocení z 1.5.2009
Hodnotitel : Aleš Celerýn
známka 5

Velmi zajimava, zvlast pro rodiny s detmi zarizena restaurace, s velkym venkovnim sezenim a samostatnou detskou hernou. “Hardware” idealni pro dlouhy obed i s detmi, “software” (obsluha) naprosto negujici. Obe servirky by nejradeji detskou mistnost snad sami zrusili, nutili hosty neprijemnym zpusobem dokonce k uklidu mistnosti a celkove pusobili, ze je nasi navstevou jejich restaurace nejak obtezujeme (nove pribory k hlavnimu chodu? brcka pro deti 50 cm dlouha bez “ohybu”)…
Vodu z kohotku “nesmeji” davat (coz dava smysl, jelikoz 0.75l neperlive Panna vody stoji 80 CZK), predkrmy (papriky, funghi) nevyrazne, taktez rizoto k hlavnimu chodu. Biftek kvalitni.
Ucet 2.488 czk (4 dospeli + 5 deti). Spropitne 12 czk.

Kunová:
Internetové stránky mají bombastické – virtuální prohlídka, zajímavě vypadající pokrmy na jídelním lístku. Zkušenost hodnotitele Aleše potvrzuje pravidlo spojitosti opravdu kvalitního jídla a možnosti dát si vodu z vodovodu. Máte někdo jiný názor na tento podnik?

admin, 9. 5. 2009 – 20:44 #

Přidat komentář

Zde jsou komentáře povolené pouze pro registrované uživatele. Registrace. Jste již registrován(a)? Přihlášení.© 2008 Vodovoda . A děkujeme za návštěvu!