Mirellie Mediterranean Restaurant

V.P. Čkalova 14/502, Praha 6

Komentáře

Od nejstarších po nejnovější.

Kunová:
Původní hodnocení z 7.6.2009
Hodnotitel: Aleš Celerýn
známka 2

Prijemna restaurace v prazskych Dejvicich. Vodu z kohoutku jsme dostali na pozadani. Vyborne cerstve ryby a paradni steak. Jihoslovanska obsluha trochu pomalejsi, ale jelikoz se jednalo o velmi brzky nedelni obed (cca 11.00 hod), omluvitelne.

Kunová:
Jídelní lístek této restaurace vypadá velmi lákavě. Troufám si odhadnout, že delší doba čekání na jídlo je způsobená tím, že mají až příliš širokou nabídku , což pak není v lidských silách stihnout.

admin, 28. 6. 2009 – 10:30 #

Paní Kunová, poněvadž jsem si nevšiml, že jde přidávat komentáře i sem, vložil jsem ho omylem do bitky, za což se omlouvám, byť tam částečně patří a navazuje na otázky Anny L.
Ptám se Vás i zde- kde jste se z příspěvku Aleše dozvěděla, že na pokrm čekali dlouho?

turtle, 28. 6. 2009 – 11:48 #

Kunová:
Je to v poznámce, pokud ji dočtete až do konce.

admin, 28. 6. 2009 – 11:56 #

Vážená paní Kunová,
krom zmínky o POMALEJŠÍ JIHOSLOVANSKÉ OBSLUZE a pak Vašeho názoru od klávesnice, věštěného zřejmě z kávové sedliny, nikde nic o tom, že Celerýnovi a kdokoliv jiný další čekal, nebo bude dlouho čekat v tomto restaurantu na jídlo.

turtle, 28. 6. 2009 – 12:02 #

Předpokládám, že pokud by obsluha prováděla pomalé pohyby, ale jídlo přinesla rychle, tak by o tom asi hodnotitel nepsal. Nicméně o to tady nejde, restaurace vypadá mile a určitě se tam vypravíme.

admin, 28. 6. 2009 – 13:21 #

Takže skutečně doměnky a vaření z vody(jedno z které). Myslel jsem si to. Paní Kunová, nemůžete se podívat pouze na webové stránky restaurace a po přečtení jídeního lístku suše konstatovat- že delší doba čekání na jídlo je způsobená tím, že mají až příliš širokou nabídku , což pak není v lidských silách stihnout.- Bez znalosti počtu personálu v kuchyni, jejím vybavení, uspořádání a vlastní rozloze si takovéto soudy do budoucna radši odpusťte.
Ad čekací doba: já předpokládám, že kdyby obsluha prováděla rychlé pohyby pokrmy donasla až za neúměrně dlouho- nepsalo by se o pomalejší obsluze ale o dlouhé době čekání na samotné jídlo, nad karafou perfektně vychlazené vodovody, plné ledu a limetek .

turtle, 28. 6. 2009 – 13:34 #

Přidat komentář

Zde jsou komentáře povolené pouze pro registrované uživatele. Registrace. Jste již registrován(a)? Přihlášení.© 2008 Vodovoda . A děkujeme za návštěvu!