Lehká hlava

Boršov 2/280
Praha 1 – Staré Město
222 220 665

Známka původně: 4 aktuálně: 2

Navštíveno: 23.1.2009
Hodnotitel: Štěpán

Komentář:
výborná vegetariánská restaurace!, ochotná obsluha, po počátečním nadšení z objednaného džbánku vody zklamání na účtu – 65Kč! po dotazu jestli jde o vodu z kohoutku, nejdříve sděleno, že ne, že je to “speciální” voda,ta z kohoutku je prý proti vyhlášce EU (náš smích:), posléze změněno na voda byla z lahve (kde ale je?), nakonec přiznáno, že byla z kohoutku, ale je prý filtrovaná, proto ta cena; obsluha příjemná, naše stížnost prý není ojedinělá, prý s tím možná něco udělají, věřme tomu tedy, jídlo, víno a prostředí jinak super!

Admin: Hodnocení restaurace Lehká hlava bylo změněno v návaznosti na změnu metodiky hodnocení a telefonického kontaktu (7.7.2009) s provozním restaurace. Vodu z vodovodu se rozhodli nadále neúčtovat.

Komentáře

Od nejstarších po nejnovější.

Vzhledem ke změně metodiky hodnocení jsem před chvílí (7.7.2009 ~12:00) telefonicky mluvil s provozním této restaurace a dozvěděl jsem se následující:
Restaurace zvážila strategii ohledně vody z vodovodu a v současné době její podávání nijak nepropaguje, ale pokud si o ní někdo řekne tak ji dostane a zdarma.
Takže v tomto případě bych se přimlouval za “asynchronní” úpravu známky a to z 4 na 2.
Problematiku opakovaného hodnocení řešíme, návrh je na stole ale bude to chtít šáhnout “do webu”.
Zdravím.
Michal Kuna

mkuna, 7. 7. 2009 – 12:47 #

Paráda, povedlo se – s těmi nejnovějšími komentáři. Gratuluji. Mějte se hezky.

Anna, 14. 7. 2009 – 15:27 #

Přidat komentář

Zde jsou komentáře povolené pouze pro registrované uživatele. Registrace. Jste již registrován(a)? Přihlášení.© 2008 Vodovoda . A děkujeme za návštěvu!