Jet Set Anděl City

Radlická 3185/1c

Komentáře

Od nejstarších po nejnovější.

Kunová:
Původní hodnocení ze 16.4. 09
Hodnotitel: Aleš Celerýn
známka 5

Modeloidní avšak brutálně znuděná a arogantní obsluha natáhla náš plánovaně rychlý oběd na dvouhodinové utrpení.
Vše jsme si zavařili již na úvod slečna servírka nesla náš úprk z přehřáté “zahrádky” do útrob restaurace značně nelibě. Při objednávce jídla a pití za cca 600 czk se mi při žádosti o vodu z kohoutku dostalo jen lakonické odpovědi – “To nemáme”. Mým pokusem o vtip při dotazu, z čeho tedy vaří třeba čaj, jsme si návštěvu restaurace natáhli na dvě hodinky konstantního mračení pomalé slečny servírky.
Majitel restaurace by mohl slečně ulehčit život a zbavit ji této otrocké práce.

Kunová:
Z popisu chování obsuhy od pana Celerýna mi naskakuje husí kůže. Opět další ukázka rezidua komunismu, kdy host byl v restauraci na obtíž. Myslím , že by pomohla minimálně tříměsíční stáž v Německu či Rakousku pro majitele restaurací i jejich zaměstnance, aby zjistili, jak to má vypadat, aby se host cítil dobře a do restaurace se rád vracel.
Mimochodem z jídelního lístku Jet set : nejlevnější nealko je 0,25 l Bonagua za lidových 39 kč, jinak Evian nebo Perrier za 60 kč.

admin, 25. 4. 2009 – 15:02 #

Přidat komentář

Zde jsou komentáře povolené pouze pro registrované uživatele. Registrace. Jste již registrován(a)? Přihlášení.© 2008 Vodovoda . A děkujeme za návštěvu!