Italská restaurace

Komentáře

Od nejstarších po nejnovější.

Původní hodnocení z 15.7.2009
Hodnotitel: Josef
známka 4

Má objednávka zněla “Džus doředit obyčejnou vodou”. Po přikývnutí a odchodu obsluhy jsme ocenili přístup ke kohoutkové vodě. Až do okamžiku zaplacení, kdy jsme na účtě zjistili, že za obyčejnou vodu je zde považována neperlivá Bonaqua za 15 Kč. Odmítl jsem zaplatil, číšník to vzal na vědomí a vodu mi nezaúčtoval.

admin, 12. 8. 2009 – 23:10 #

Dobry den,
Toto hodnocení považuji za zmatečné. Chyba byla, že o kohoutkové vodě mluvil host PO odchodu obsluhy. Kdyby byl vodu specifikoval PŘED odchodem obsluhy, bylo by všem vše jasné. Pokud host chtěl po obsluze „obyčejnou vodu“, mohla si obsluha jeho požadavek vysvětlit jako obyčejnou stolní vodu, kterou mají na jídelním lístku – tedy neperlivou neochucenou Bonaquu.
Dále pak nám hodnotitel nesděluje, co vlastně s tím džusem pil. Byla to tedy vodovoda nebo to byla Bonaqua? Pokud to byla vodovoda a host ji neplatil, tak je to podle zdejších pravidel a podle jeho popisu za 2 (možná za 3a ).Byla-li to Bonaqua, tak je to za 5. Známku 4 by host mohl použít v případě, že se jednalo o vodovodu a on by ji zaplatil. V takovém případě by ovšem musel sdělit, kolik té vody v tom džusu bylo, jaká je cena nejmenší balené vody, jaká je cena jednoho litru nejlevnější balené vody, to vše porovnat s jedním litrem vodovody a podle toho stanovit známku. Nebo se pletu?

Anna, 13. 8. 2009 – 12:02 #

Přidat komentář

Zde jsou komentáře povolené pouze pro registrované uživatele. Registrace. Jste již registrován(a)? Přihlášení.© 2008 Vodovoda . A děkujeme za návštěvu!