Fregatta

Přístavní 1
252 06 Měchenice

Komentáře

Od nejstarších po nejnovější.

Kunová:
Původní hodnocení z 31.5.2009
Hodnotitel: Kunová
známka 2

Na požádání přinesli vodu do karafy, na další požádání přinesli další karafu. Výborné jídlo, příjemná obsluha.

Kunová:
Výborný kohout na víně, filetovaný pstruh s vanilkovou bramborovou kaší i další dvě jídla neměla chybu.
Až potud všechno fajn, ale:
Věděli jsme, že po odvysílání pořadu Ano šéfe, kde tato restaurace dostala velmi pochvalné hodnocení bude nátřesk, provedli jsme tedy rezervaci pro 5 lidí na 13 hodin. Na předkrm jsme čekali hodinu, na hlavní chod další půlhodinu. Na jedno z hlavních jídel kuchař zapomněl, takže jeden z nás měl jen předkrm (naštěstí poměrně vydatný a zdařilý Kozí sýr zapečený na domácím chlebu). Chudák slečna se tolik omlouvala, až nám to přišlo líto. (dostali jsme – aniž bychom o něco žádali – na to konto 10% slevu při placení).
Na WC chyběl toaletní papír i papírové ručníky.
Je jasné, že televize je mocné médium. V případě Fregatty může však instantně nabytá popularita rychle pohasnout. Nedotáhnou-li do konce provozní záležitosti, budou-li muset za den 25 lidí odmítnout , budou-li muset hosté čekat dlouho na jídlo, budou zase za chvíli tam kde byli.
A ze všeho nejhorší na konec :
Restaurace se na svých stránkách připo…ně omlouvá všem měchenickým, o kterých se Zdeněk Pohlreich v Ano -šéfe! nepěkně vyjadřoval. Zákony přežití ve vesnici ?

admin, 31. 5. 2009 – 20:27 #

Přidat komentář

Zde jsou komentáře povolené pouze pro registrované uživatele. Registrace. Jste již registrován(a)? Přihlášení.© 2008 Vodovoda . A děkujeme za návštěvu!