Je vhodné požadovat vodu v restauraci agresivnějšími způsoby?

Jak moc nebo málo bychom měli být asertivní v požadavku na vodu z kohoutku v restauracích ? Toto diskusní vlákno bylo založeno na základě diskuse jež vznikla k článku pana Kukala.

Názor redakce těchto stránek (V. Kunová) je poměrně jednoduchý:
Přijdu-li do restaurace poprvé, objednám si jídlo a pití - můžu-li tak víno, nemůžu-li pít kvůli řízení auta, dávam si fresh juice (nejde mi o to, abych ušetřila na celkové útratě). Potom k jídlu požádám o vodu z kohoutku. Jestliže nedají, zeptám se na důvod, nehádám se s nimi , nekřičím, neperu se, ale nemám důvod se tam vracet znovu. Vy ale můžete vidět problém jinak.

Komentáře

Od nejstarších po nejnovější.

Předem chci upozornit že jsem zastáncem pití kohoutkové vody a musím říct že nápad je to prospěšný,bohužel nevěřím lidem, protože v podobném zařízení pracuju a moje zkušenost mi napovídá že nejen,dejme tomu parta studentů,nebo sociálně slabší existence ,ale vcelku obyčejný člověk jako je třeba autor článku(který dokonce nabádá k provokaci)bude této bohulibé akce chtít využít k úspoře financí.Nehledě na fakt,že konzumovat v podobných provozech vlastní potraviny nebo pití je dejme tomu,nezdvořilé.Dále si myslím že některé rady jak přesvědčit(vychovat)personál jsou minimálně krátkozraké.A tady se dostávám k věci která mě osobně zvedla ze židle,pokud totiž drahý pane uděláte jen jeden krok směrem za můj bar,budete naši drahou kohoutkovku potřebovat za zcela jiným účelem.Vodě zdar!!!!!

jirka, 14. 3. 2009 – 19:58 #

admin, 15. 3. 2009 – 20:50 #

Abych dodržela Vámi nově zavedený pořádek přidávání diskusních komentářů, tak jej zde ještě jednou opakuji. Teď již jako řádně registovaný diskutující.
Kunová: Ano, je vynikající, že pan Strašic zde veřejně proklamuje, že ve své restauraci bude podávat kohoutkovou vodu. Nyní už jen chybí Vaše veřejná odpověď panu Strašicovi, majiteli a šéfkuchaři restaurace U Básníka pánve, na jeho výtku vůči Vám.
Že se nakonec, navzdory všem svým veřejně proklamovaným předsevzetím, dostanete k mazání příspěvku, bylo jasné od samého začátku. Že se napadené restaurace budou bránit, bylo jasné. To je, prosím, důsledek výchovného působení Vašich pětek a k nim připojených podjatých komentářů. Myslím, že by bylo správné, kdybyste smazala svůj příspěvek, ve kterém napadáte restauraci U Básníka pánve. Nebo snad raději smažete tento můj příspěvek?
Prohlašuji, že s uvedenou restauraci, ani s jeho majitelem nemám nic společného. V jeho podniku jsem nikdy nebyla, ale možná se tam někdy ráda podívám. A k těm záporným hodnocením: Když jdu na houby, tak také nenasbírám plný koš nejedlých, jen proto, že jedlé zrovna nerostou.

Anna, 16. 3. 2009 – 8:28 #

Na tomto webu to vyšlo kladně pro kohoutek ( a to byla anketa na gastrowebu pro profíky ) http://www.gastroprofesor.cz/anketa/8

hornet, 24. 3. 2009 – 9:07 #

Přidat komentář

Zde jsou komentáře povolené pouze pro registrované uživatele. Registrace. Jste již registrován(a)? Přihlášení.© 2008 Vodovoda . A děkujeme za návštěvu!