Co se vám (ne)líbí na těchto stránkách

Zde jsou vítána hlášení o chybách logické i technické povahy na těchto stránkách. Reakce na ně nemusí být okamžitá, ale určitě se jim budeme pravidelně věnovat.

Z důvodu lepší a přehlednější reakce na připomínky prosím o vzestupné číslování nahoru stále pryč. Není to podmínkou, ale dají se pak lépe spárovat připomínky a odpovědi. Děkujeme.

Komentáře

Od nejstarších po nejnovější.

1) Poprosila bych administrátory webu o přenesení původního hodnocení restaurace Lehká Hlava z hlavní tabulky do diskuse k jednotlivým restauracím.
2) Také prosím toto udělat s druhým hodnocením restaurace, které se nachází v diskusi k sekci Příspěvky čtenářů Kunová, 30. 1. 2009 – 9:50. Jednak proto, že se to tak dělá běžně u jiných restaurací, druhak proto, že je podle mě důležité vědět, za co byla tato restaurace telefonickým rozhovorem amnestována ze čtyřky na dvojku.
3) Dále prosím přehodnotit restauraci Zvonařka z 5 na 4. V této restauraci byla voda nabídnuta a její cena stanovena. Že voda nebyla na jídelním lístku nehraje roli, protože dle zákona o ochraně spotřebitele se jednalo o plnění dohodou, jejíž součástí bylo i stanovení ceny.
Pro hodnotitele: je rozdíl zda hodnotíte restauraci poprvé nebo hodnotíte již jednou hodnocenou restauraci. V prvním případě nemusíte být registrováni, zato však Vaše hodnocení podléhá schválení administrátora. V druhém případě se musíte registrovat do diskuse, ovšem v tomto případě se vyhnete schvalování Vašeho hodnocení administrátorem.

Anna, 13. 7. 2009 – 7:49 #

1,2: Na přeneseni příspěvků se podívám a pokud to bude dávat smysl tak upravím.
3: Na Zvonařku se podívám a případně telefonicky ověřím, ale až přístí týden.
To co říkáte o re-hodnocení bude jinak.

mkuna, 13. 7. 2009 – 11:04 #

Prosím, podívejte se na to. Jenom chci upřesnit, že se mi jedná a původní znění hodnocení. Vy jste ho už teď v hlavní tabulce změnil, změnil jste známku, takže teď neodpovídá popisu hodnotitele, změnil jste popis, takže není jasné odkud pokud je to názor Štěpána a odkud začíná názor Váš.
Co uděláte s tím druhým mým příspěvkem je na Vás, jako ostatně všechno.
4) Drobná grafická úprava hlavní stránky , kde se píše:“ Zobrazit všechny hodnocené restaurace si můžete přes link na spodním okraji tabulky.“ Prosím link převést ke spodnímu okraji tabulky, nebo přepsat „spodní okraj tabulky“ na „spodní okraj stránky“. Děkuji.

Anna, 13. 7. 2009 – 11:25 #

5) Drobnost: úvodní stránka – aktuality – “diskuse bez témat byla vyňata z nejnovějších komentářů”. RSS v poho funguje, ale naše poslední příspěvky se v nejnovějších objevují přesto že jsou zařazeny v diskusi bez témat. Tu druhou diskusi nechci zkoušet, abych to zbytečně neplevelila. Jak to tedy přesně je?

Anna, 13. 7. 2009 – 12:29 #

5: Nová věc, zatím pouze jedna, do večera snad vše.

mkuna, 13. 7. 2009 – 14:32 #

4: Upraven text.

Pro větší srozumitelnost jsem zavedl číslování připomínek i odpovědí a upravil jsem to s dovolením i zpětně.

mkuna, 13. 7. 2009 – 22:05 #

Pane Kuno, mě funguje RSS správně – tedy aspoň se zdá. Spíš je problém v tom zobrazování disk. příspěvků. Také jsem si všimla, že se vynulovalo počítadlo příspěvků v diskusi k restauraci Moravský sklípek Šatov. To jenom info pro Vás. Po přečtení můžete bez obav smazat.

Anna, 14. 7. 2009 – 8:44 #

Ježíši, sorry, nevymazalo, ona je to podtržená devítka – omlouvám se moc.

Anna, 14. 7. 2009 – 11:02 #

1: Přidáno. V současné době jsou texty na dvou místech (moc práce a hlavně zdroj chyb). Bude řešeno technicky v budoucnu.
2: Nepovažuji teď za nutné (vzhledem ke změnám u restaurace a hlavně přesouvání komentářů není tak snadné jako jejich mazání). Možná v budoucnu v souvislosti s tech. úpravami vláken k restauracím.

mkuna, 14. 7. 2009 – 11:59 #

reakce na mkuna, 14.7.2009-11:59
??? – reagujete na Anna, 13. 7. 2009 – 7:49 ?
V tom případě mám, Hustone, problém – 1: nevidím, ale možná jsem jen slepá jako s tou devítkou. Asi tu dovolenou už potřebuji, tak se mějte hezky, já hned jedu.

Anna, 14. 7. 2009 – 12:23 #

Sorry, odvolávám poruchu. Udělal jste to jinak, než to dělává paní Kunová. Ta to přidává do komentářů, které se pak množí, takže čtenář ví, že k restauraci existují nějaké nové reakce a kolik reakcí tam je.

Anna, 14. 7. 2009 – 13:02 #

Jěště: pokud to uděláte tak, jak jste to udělal u Lehké hlavy, tak mi to ani čtečka RSS nenačte.

Anna, 14. 7. 2009 – 13:10 #

Prosím, ten poslední můj komentář u Lehké hlavy smažte, ten je zcela mimo onu diskusi. Jen takový test

Anna, 14. 7. 2009 – 15:29 #

3: ověřeno telefonicky – všeobecný zákaz podávání vody z vodovodu stále platí. Jsou zdá se (když bude horko a jídlo k tomu) svolní “dotočit” 2dl juice do půllitru vodovodou, ale to nelze brát jako podklad pro změnu známky. Tím bych časové okno pro změny známek jako následek změny hodnocení ukončil.

mkuna, 29. 7. 2009 – 15:06 #

6) Irituje me skutecnost, ze, ackoliv Vase stranky v sekci “redakcni prohlaseni” hlasaji cosi o Creative Commons, dane specifikum nedodrzujete. Doporucuji kontaktovat p. Kahouna, ktery “ukradl” hned nekolik nastroju, dostupnych prave dle CC3.0. Nasledkem poruseni licencnich ujednani devalvujete samotny koncept Vaseho webu a prispivate ke SKUTECNEMU, v Ceske republice jiz tolik rozsirenemu, internetovemu piratstvi, kdy nejste schopni respektovat prava autoru platformy, na ktere je Vas web zalozen. Pripominam, ze dane nastroje jsou nabizeny ZDARMA, prave pri dodrzeni CC, coz ve zkratce znamena, ze ponechate VSECHNY zminky o puvodnim autorovi tam, kde jsou. Pan Kahoun je uspesne zamaskoval/odstranil, a nahradil svymi, coz je ve svete webdesignu povazovano za sproste diletantstvi. Doufam tedy, ze sve sluzby nezpoplatnil. Preji hodne stesti pri vyberu webmastera pro pristi projekty a prosim o opravu soucasnych nedostatku.

CC, 3. 8. 2009 – 12:06 #

6: Nehlasaji cosi, ale presne se odkazuji na cesky preklad CC. Tolik k obsahu webu a predpokladam, ze k tomu vice sporneho nemate.

Pokud se jedna o prostredi, nastroje, graficka temata tak k tem se necitim opravnen vyjadrovat neb toto je veci webmastera. Predam vas podnet.

Jenom obecne: kazda z licenci na kazdy modul ci tema ma sve podminky a ty je nutno dodrzovat. Z vaseho textu vyplyva, ze se asi jedna o nejaky doplnek ci graficky prvek. Bez presne specifikace se s tim neda moc delat nez to nechat opravit webmasterem podle jeho nazoru. Pokud chcete od redakce, aby s nim mela o cem jednat, poslete prosim seznam konkretnich pripominek na email uvedeny v kontaktech.

Zdravim. Michal Kuna

mkuna, 3. 8. 2009 – 14:09 #

Ve čtvrtek 27.08.2009 dopoledne byly tyto stránky nedostupné resp. zahlcené počtem zájemců. Částečně to má na svědomí několikrát zmíněný odkaz v dopoledním Radiožurnálu, částečně technické prostředí na kterém tyto stránky běží. Omlouváme se jak za sebe, tak za CPU i nejmenovaný modul Apache.

mkuna, 28. 8. 2009 – 9:05 #

Je super,ze je takato stranka a dakujem tvorcom za nu,treba urcite ukazat co je normalne vo vyspelom svete,ja osobne mam tuto skusenost z Kanady,kde to bolo normalne a nikto sa nad tym nezamyslal,ze voda z vodovoda v dzbane sa ma pytat alebo ze neni na stole,tam to bolo ako sucast stolovania. Treba urcite dalej zverejnovat,ktore restauracie,kaviarne a zariadenia to ponukaju ako normalnu vec. Treba sirit tuto myslienku dalej a navstevovat tie zarariadenie,ktore toto ponukaju Lovu zdar:-).

relaxprimori, 30. 8. 2009 – 22:42 #

Dobrý den,
předně děkuji za opravu diskuse k restauracím.
7a) Dovolila bych si navrhnout stáhnout po 10 dnech oznámení o přetíženosti serveru a pokud možno, vrátit se k aktualitě z července, která slibovala na začátek srpna nové rubriky. Jak to v tomto ohledu vypadá?
7b) Také bych se ráda zeptala, jak jste pokročili s kontaktováním restaurací e-mailem. Paní Kunová se pro tuto myšlenku nadchla a již 3.7. 2009 napsala doslova“ určitě to uděláme, bude to velmi zajímavé“. Místo toho, nepletu-li se, nenápadně a bez oznámení zmizela i ta jediná rubrika určená pro vyjádření restaurací.

Anna, 7. 9. 2009 – 9:15 #

Dobrý den,
7a: Aktuality aktuálně aktualizovány Nové rubriky musím dodělat – zamrzly na stavu z půlky srpna .
7b: Zatim přes email bohužel nic. Na stávajícím stroji vodovoda nemá email (něco jako ‘redakce-šnek-vodovoda.cz’) a i když je to na pár minut tak k plánovanému stěhování jinam na jiný hw se mi to už nechce organizovat. Navíc těď bych o to musel otravovat někoho jiného, kdo to zatím spravuje. Ale máte pravdu – už to mělo být. Z druhé strany: až se s tím začne, tak to bude chtít se tomu věnovat. A nejdříve také uslušnit vyhledávání v restauracích a vícečetná hodnocení.
Nevím, že by nějaká rubrika zmizela navíc nenápadně a bez oznámení. Prosím blíže specifikovat.
Je toho nějak moc …

mkuna, 8. 9. 2009 – 19:17 #

Děkuji za odpověď.
Gratuluji k dvoustému výročí.:-) . Možná by to chtělo oslavit, třeba zase nějakou drobnou statistikou sesbíraných výsledků (práce tak na pět minut). Děkuji Vám, že mi pečlivě číslujete připomínky, nepochybuji, že stejně pečlivě si evidujete sliby, a po splnění odškrtáváte . Po té vydařené mediální propagaci i v celostátně působících periodicích, by si Váš web jistě zasloužil trochu více té pozornosti (myslím z Vaši strany).
Hluboce se omlouvám za chybu .Tu diskusi určenou pro restaurace jsem nakonec našla, je schovaná pod rubrikou Vodovoda, tam jsem ji opravdu nehledala. Takže ještě jednou omluva.
Dovolila bych si navrhnout také trochu více posilovat další dva cíle tohoto webu: šířit povědomí o vodovodě a diskutovat o aspektech jejího pití. Je smutné, že diskuse „Co pijete doma“ zeje zoufalou prázdnotou. Je zajímavé, že mnoho přispěvatelů nějak nechce na sebe prozradit ani tuto nevinnou maličkost, ale všichni cítí nutkavou potřebu sdělit, jak to vypadá jinde. Což o to, za to vy nemůžete.

Anna, 9. 9. 2009 – 10:45 #

Dobry den,
cisluji, aby v tom nebyl guláš. Problém je s 8_závorka neb je pak z toho 8) .
Zasloužil, zasloužil, ale nejdřív musí být na chleba … pardon: vodné-stočné.
Určitě ty rubriky budou chtít trochu provětrat.
Zdravím. MK

mkuna, 9. 9. 2009 – 17:39 #

Dobrý den,
no jo, se smajlíky si váš web vyhraje. Podobně jako vy teď asi uvažují i ti lidé, co vedou ty hospody a co v nich pracují – nejdřív musí být na chleba a pak na vodu zdarma. Škoda, že nechcete obtěžovat toho, kdo Vám to teď spravuje. On by třeba také raději nějakou korunu, než od Vás 4 do notýsku?

Anna, 10. 9. 2009 – 7:33 #

Dobry vecer,
tak ja pokud vim obcas pouzivam smajliky pouze dvou typu uz leta – to jste mozna jeste chodila na skolu.
Jinak je fajn, ze tady od vas vzdy dostanu radu jak svou zabavu delat lepe a radostneji. Vzdy potesi (jeste umim vlastne tenhle !!! – ale vic jich opravdu dohromady nedam).

mkuna, 10. 9. 2009 – 20:33 #

Ano, je milé slyšet z úst člena redakční rady tohoto webu, že se jedná o hračku pro zábavu.

Anna, 11. 9. 2009 – 15:21 #

Trochu mi tento web přijde uživatelsky “nefriendly”… Už pět minut zde marně hledám, jak, kde a jakým způsobem zde přidat novou restauraci do seznamu hodnocených podniků. Prosím, usnadněte tuto činnost vašim uživatelům a čtenářům a přijde výrazné tlačítko “přidat hodnocení restaurace” na úvodní stranu tohoto sajtu.
Rovněž přehlednější grafická úprava (třeba i vícebarevná) by větší přehlednosti webu neuškodila.

Canoppy, 23. 12. 2009 – 1:20 #

Přidat komentář

Zde jsou komentáře povolené pouze pro registrované uživatele. Registrace. Jste již registrován(a)? Přihlášení.© 2008 Vodovoda . A děkujeme za návštěvu!