EXTREME CAFE restaurant

Obchodní centrum Chodov
Roztylská 2321/19

Komentáře

Od nejstarších po nejnovější.

Původní hodnocení z 24.6. 2009
Hodnotitel: jarushaa
známka 5

Casnicka povedala, ze z hygienickych dovodov nam nemoze cistu vodu dat. A to som jej povedala, ze ta voda predsa nemoze byt zavadna, inak by im to tu zavrali. Povedala,ze je to kvoli inspekcii. Ze skratka nemoze.

admin, 3. 7. 2009 – 21:12 #

Výmluva na hygienické důvody je stále bohužel velmi častá, je to skoro až nepochopitelné.
Balená voda (Bonagua) je zde (podle webu) v přepočtu na 1 litr za 100 kč.
Máte někdo stejné nebo opačné zkušenosti s touto restaurací ?

Kunova, 3. 7. 2009 – 21:17 #

Jarushaaaaaa – při čtení tohoto kousku Tvého komentáře jsem se smíchy už neudržel: “A to som jej povedala, ze ta voda predsa nemoze byt zavadna, inak by im to tu zavrali.”
Připadá mi to, jako když si sem chodíte pro pochvalu k paní učitelce….
Paní Kunová, udělejte s tím něco, prosím Vás, je to směšné. Komentář k hodnocení by měl mít jednotnou fazónu a ne- oni povedali a ja na to povedala.

turtle, 4. 7. 2009 – 10:04 #

To Turtle:
Jednotnou fazónu musí mít hodnocení jako takové (datum návštěvy, adresa, atd.). Komentář či postřeh je záležitostí každého hodnotitele. Bylo by velmi “učitelkovské” , abych u této položky žádala jednotnou tvář. Jsem ráda za každé hodnocení a nebudu v žádném případě u nich korigovat jednotlivé formulace (s výjimkou sprostých výrazů – taková situace však zatím nenastala).

Kunova, 4. 7. 2009 – 11:22 #

Děkuji za vysvětlení a máte vlastně pravdu. Komentáře mnohokrát napoví o inteligenci přispívajícího a některé komentáře dokonce ještě zlepší mou již tak dobrou náladu. Stejně jako tento i minulý od uživatele s nickem Jarusaa.
Přeji hezký víkend všem!!!!!

turtle, 4. 7. 2009 – 12:05 #

Suhlasím, mnohkrát komentáre napovedia o inteligencii užívateľa…Tie reakcie, ako moja, tak obsluhy, boli zmienené hlavne vramci snahy o pravdivejší argument od obsluhy, prečo tú vodovodu doniesť nechce. Nemam potrebu si tu chodiť “pre pochvaly ako k pani učiteľke” alebo akekoľvek iné, ale prosím, aj takto to niekto može vnímať.

jarushaa, 4. 7. 2009 – 18:37 #

A řekněte mi, proč si nesvobodně od svobodného člověka vynucujete odpověď na něco, na co Vám není povinen vůbec odpovídat? Našla jste vodovodu v nápojovém lístku?

turtle, 4. 7. 2009 – 18:40 #

Přidat komentář

Zde jsou komentáře povolené pouze pro registrované uživatele. Registrace. Jste již registrován(a)? Přihlášení.© 2008 Vodovoda . A děkujeme za návštěvu!