Fialové čaj Chang Shu pro hubnutí – negativní komentáře, názory, cena, oficiální internetové stránky

Fialové čaj Chang Shu pro hubnutí - negativní komentáře, názory, cena, oficiální internetové stránky
Fialové čaj Chang Shu pro hubnutí - negativní komentáře, názory, cena, oficiální internetové stránky
[Celkem:    Průměr: /5]

Chang-Shu roste ve vysokých horách Tibetu a Nepálu, v nadmořské výšce nad 3000 metrů nad mořem. Příznivý účinek bylin rostoucích v podmínkách zředěné atmosféry, svědčí řada odborníků. Fialové tradiční čaj známý jako Chang-shu, nasycené mikroelementy a jak je uvedeno pomáhá léčit tělo, pokud jsou užívány denně.

Co je fialová čaj Chang-Shu?

Chang-Shu čaj se vyrábí z tea tree květin pěstovaných v ekologicky čistých oblastech. Když vaří, produkt je nápoj neobvyklé barvy, s příjemnou vůní a mírný dochutí. Fialové čaj se liší od jiných čajů pro z několika důvodů:

 1. teprve ve chvíli,

  6 1 Fialové čaj Chang Shu pro hubnutí  negativní komentáře, názory, cena, oficiální internetové stránky

  čajové květy bez stonků a listů.

 2. Rostlina roste v podmínkách řídkém ovzduší v nadmořské výšce cca 3 km.

 3. Montáž a balení jsou prováděny výhradně ručně, 2 krát za rok, bez masové produkci.
 4. OL>

  Název publikace fialové čaj získal díky neobvyklému zbarvení listů, přes který je snadno rozlišit. Tea se používá už od starověku tibetských mnichů, jako tradiční nápoj pro podporu zdraví. Moderní ženy používají většinou Chang Shu na hubnutí, i když ve východní medicíně existují i ​​další jedinečné vlastnosti nápoje léčit tělo.

  Chemické složení

  V fialové čaj obsahuje velké množství prospěšných minerálů. Zejména to:

 • Cajetina,
 • taniny
 • theanin,
 • bioflavonoidy
 • kofein
 • synefrin.

Typické čajoviny

Purple Chai Chang-Shu obsahuje veškeré minerály tkvící ve všech čajových infuzí. Je však třeba poznamenat, že high-mountain čaj, jejich koncentrace je mnohem vyšší, což fialová čaj je zdravější než zelená.

Kahein je přírodní antioxidant nalézt ve všech čajů, které však mají vysokou koncentraci ve vysokohorských. Kahein čistí tělo od škodlivých látek, které poskytují významné pomoci do gastrointestinálního traktu a játrech.

Taniny tanin je látka, která čistí tělo od těžkých kovů, chrání sliznici a zastavuje zánětlivé procesy. Taniny zabránit rozvoji v těle patogenních mikroorganismů.

Theanin je hlavní složkou glutamové kyseliny potřebné pro normální funkci mozku. Kromě zlepšení koncentrace, theanin posiluje imunitní systém, trochu snižuje hladinu cukru a krevního tlaku.

Unikátní složky

Chang-Shu

V rámci Cheung Shu obsahuje jedinečné čajové látky. To metilksantina. – jedna z poddruhů kofein, bioflavonoidů a synefrinu

Metilksantina vedle kofeinu stimulační účinek, snižuje viskozitu krve snížením rychlosti adheze krevních destiček, který je razreshaet krev.

bioflavonoidy má pozitivní vliv na funkci srdce snižováním tlaku a posílení kapilární stěny. Látka má silné protirakovinové vlastnosti, a ve velkém množství se používá v lékařství k léčbě aterosklerózy a vředů.

Doporučit  Black Latte popis, recenze a reálné negativní hodnocení, složení a vlastnosti -

synefrin je stopový prvek, který se dosáhne ztráta hmotnosti při užívání čaje. Látka urychluje metabolismus a vede ke zvýšené spotřebě kalorií. Zatímco podpory snižování tělesné hmotnosti, látky spolu s obsažené v rostlinných vitamíny, posiluje ochranné imunitní bariéru.

19 23 Fialové čaj Chang Shu pro hubnutí  negativní komentáře, názory, cena, oficiální internetové stránky

P>

Nutriční hodnota a kalorický obsah

Čaj Chang-Shu vyrovnává správné rozložení sacharidů, tuků, bílkovin a kalorií. Kromě toho urychluje metabolizmus, což vede ke zvýšené spotřebě energie. Fialové čaj je vhodný pro použití při redukčních diet, ke zvýšení jeho účinku. Lidé s nízkou hmotností a nízkým tlakem Chung-Shu je kontraindikováno.

Užitečné vlastnosti

cis fialové čaj je uváděn na trh v první řadě jako účinný prostředek pro hubnutí. V praxi účinky čaje na snížení hmotnosti u reklamy přehnané, a ignoruje další užitečné vlastnosti nápoje. Pravidelnými fialové čaj, můžete si všimnout následující užitečné vlastnosti:

 • zlepšuje stav pokožky;
 • vyhlazená a pomalejší objevují vrásky;
 • zpomaluje vzhled šedivých vlasů;
 • vidění zlepšuje.

inzerované vlastnosti nápoj obsahuje informace o snížení hmotnosti o 20 liber za 1 měsíc, který je skutečně přehnané.

Chutnost

Chuť a vůně produktu je špatně exprimován. Tenké tóny velmi specifický a bylo by neobvyklé pro lidi není známé s asijskými bylinných čajů. Pro zvýšení chuti můžete přidat purpurové čaj nebo med

citron. Tyto složky pomáhají odhalit chuť čaje bez ovlivnění prospěšné vlastnosti.

Indikace

Chemické složení čaje Chang-Shu dovoluje učinit závěr o jeho přínosy pro nadměrné hmotnosti, problémy s trávicím traktu, kožní problémy a přítomnost v těle toxiny. Nápoj je populární v Thajsku a Tibetu, kde je používán místními obyvateli jako běžný čaj. Příznivý účinek se projevuje v přítomnosti infekce a otravy těla, jakož i v průběhu intoxikace nikotinu a alkoholu.

Kdo je nejužitečnější Chang-Shu?

Někteří lidé fialové čaj Chang-Shu může být užitečné při prevenci a podpůrná terapie. Zejména odvar z květů Klitoria tři užitečný při cukrovce, rakovině, gastritidu, ateroskleróza, a trombóza. Udělat purpurové čaj je užitečné posílení těla v případě otravy a virových infekcí.

Tradičně, fialová čaj je přijata ve velkém množství jako přirozený energetický nápoj a hmotnosti. U žen je použití nápoj je zpoždění menopauzy a zvýšit reprodukční schopnost. Použijte purpurové na přípravu čaje projevuje na vlasy a pokožku, zvyšuje jejich odolnost a pružnost. Čaj pomáhá eliminovat toxiny a usnadňuje nést náklady, působí zároveň jako tonikum a antidepresivum. Pití Chang Shu jako neškodný alternativa k energetické nápoje, na hubnutí doplňků a antidepresiva.

Výsledky vědeckých výzkumů působení fialové čajového Chang-Shu

Mimo

6 2 Fialové čaj Chang Shu pro hubnutí  negativní komentáře, názory, cena, oficiální internetové stránky

UE, fialové čaj Chang-Shu neznáma. Značka vytvořen marketingu, a ne používat mimo SNS. Informace o výrobcích se můžete dozvědět hledáním na název rostliny, ze kterých se vyrábí. V Evropě je čaj je znám jako „nam Dok Anchan“ nebo jednoduše „Anchan“. To jsou shromažďovány z květenství rostlin Klitoria kusů. Čaj je populární jako tradiční nápoj v horských oblastech Thajska, Nepálu a Tibetu, kde se pěstuje po celém světě.

Doporučit  Varicream - jak ji používat? kde ho koupit, lékárna, cena

Anchan není zázračný modrá kapalina, vypalování liber, a jeden z těchto čajů. Může však třeba poznamenat, že pokud jde o využívání pro očistu těla, tato odrůda je jedním z nejúčinnějších. Nápoj Anan v nadváhy může být namísto zeleného čaje, stále výraznější blahodárné účinky na tělo.

Vlastnosti fialové čaj

Léčebné využití horského čaje, nazvaný ve společném Chung-Shu, na těle ve zdrojích UE informací jsou přehnané. Čaj může být přijata bez zvláštních opatření všem lidem, ale vzhledem k jeho základní efekty. Skutečný efekt je zrychlení metabolismu, snížení hladiny cholesterolu a glukózy, ředění krve a snížení krevního tlaku. Účinky na gastrointestinální trakt a srdce se projevuje v častém pravidelném příjmu.

Zdravotnické kontraindikace

Pro hubnutí rostlinného původu není lékařská kontraindikace, ale tam je opatření, podle kterého někteří lidé fialové čaj se nedoporučuje. Pití Chang Shu nepohodlných lidí s těmito nemocemi:

 • hypotenze; ​​
 • z nedostatku železa;
 • anorexie;
 • hemofilie a podobné příznaky špatného srážení krve;
 • závažné onemocnění kardiovaskulárního systému.

Je žádoucí pít fialové čajové těhotné a kojící ženy. Negativní účinek by mohl nastat, když v kombinaci s doplňky ke snížení krevní srážlivosti.

Technologie vaření piva

Při vaření tento čaj, bude Chang Shu jeho barva bude purpurové a světlé a tmavě modré barvy. Pokud chcete, můžete udělat to tak, že nápoj bude opravdu vypadat fialové na fotografii a dodává konvici s několika kapkami citronové šťávy a připravil čaj podle pokynů. Pro přípravu 4-5 sušených květin. Je žádoucí přidat do čaje medem namísto cukru pro zlepšení chuti potravin.

Co teplota by měla být voda pro vaření

Fialové technologie vaření horský čaj je zakázáno zalijeme vařící vody, ničí velké množství živin, vitamínů a přírodních barviv. Podle návodu je nutné použít převařenou vodou o teplotě 80-90 ° C. Vařit purpurové čaje by měla být stejně jako zelené.

Kolik vaří čaj fialová Chang-Shu?

Infuse čaj se doporučuje po dobu asi 10 minut, takže byliny v vývaru dal nápoj všechny užitečné vlastnosti. Připravenosti lze soudit podle barvy čaje a najít požadovanou dobu máčení v praxi.

Správný příjem

Výrobce doporučuje pít Chan Zobrazit alespoň 2 krát denně, ráno a večer, vaření 5-7 květy na šálek čaje. Tento systém umožní získat množství optimální užitečných látek v těle. Recept na šálek vody 50 g vroucí vody pro rozvod, 5 květiny, 1 lžíce medu a 1 plátek citronu.

K dosažení požadovaného účinku, což je důležité, aby po celou dobu a správnosti příjmu. Pokud se vyskytnou nějaké kontraindikace, je vhodné pít není silná (až 5 květů na šálek čaje), fialovou v průběhu týdne na 3 šálky, dělat přestávky v průběhu 1-2 týdnů. V ostatních případech, krátká přestávka je doporučeno každý měsíc. Nedoporučuje se kombinovat s dalšími bylinných čajů, z důvodu rizika alergických reakcí.

Má smysl si koupit čaj Chang-shu?

Čaj Anchan, známý v UE jako Chang-Shu, je tradiční nápoj v horských oblastech Tibetu, Nepálu a Thajska. Produkt SNS se stal v poslední době známá a získala velké množství mýtů o zázračných vlastností pro hubnutí. Ve skutečnosti je tato odrůda čaje je zahrnuta v seznamu nejužitečnější čajových nápojů určených k léčení těla, urychluje látkovou výměnu.

Doporučit  Cardio-9 - kde koupit nejlevnější, jak to funguje?

Ekvivalent Changshu je slavnější Oolong čaj, když Thai Anchan výrazně liší od Oolong z Číny. Čínský Oolong čaj se vyrábí z čajových keřů, hlavně listy. Pro výrobu Chang-Shu používá pouze květenství rostliny, a oni se sbírají ručně. To dělá tento nápoj více exkluzivní a užitečné. Závod, který se chystá Anchan zvané Klitoria tři, se pěstuje a sklízí v horských oblastech jihovýchodní Asie. Čaj Bush Klitoria tradičně používán v orientální lidovém léčitelství a přijímán jako užitečnější analogu zeleného čaje.

Na prodej dělat fialový čaj v lékárně?

Purpurová čaj Chang-Shu cena lékárna neznámá koupit fialové čaj v lékárně, nemožné. Navíc je tento specifický produkt nebude moci setkat i v obchodech. Jediný způsob, jak fialové na přípravu čaje Chung-shu je objednávání ji on-line, ale měli byste mít na pozoru před padělky. Doporučuje se objednat originální produkt na oficiálních stránkách výrobce, který má platné osvědčení a komunikace s konzultantem po objednávce.

Náklady na fialové čajového Chang-Shu

Tea Chung-Shu není jednoznačný, ale velmi konkrétní produkt. Prodej zahrnuje pouze květy rostliny a jdou průmyslové a ručně. Náklady na obaly v UE je o 2 tis. oficiálních stránkách nabízí celou řadu propagačních akcí a dodacích podmínek, takže náklady se liší v různých ročních obdobích.

Recenze fialové čaj

Znalci v oboru dietetiky a medicíny souvislosti fialová pití jako čaj, které poskytují terapeutický účinek, ale ne jako všelék na všechny neduhy. Přípravek je neškodný a nemá žádné striktní kontraindikace a dávkování. Udělat purpurové čaj by měla být preventivní očistě těla od infekce a toxinů nebo zhubnout v komplexu s tělesným cvičením a speciální dietu. K fialové čaj Chang-Shu negativní hodnocení ze strany spotřebitelů a lékaři kvůli příliš vysokým očekáváním generovaných marketingové sliby zázračné hubnutí účinku neobvyklého čaje a úplného dodržování správné výživy.

Názor lékaře

Podle lékařů na fialové čaj žádné kontraindikace. Doporučuje se vzít v úvahu pouze riziko vzniku alergických reakcí, kdy by osobní nesnášenlivost komponent. Nicméně vstup půdy v množství podstatně vyšším než doporučeného výrobcem, a to zejména v kombinaci s doplňky s podobným účinkem, může dojít k poranění.

Consumer zkušenosti

Podle skutečných pocitů zákazníků, fialové čaj je dobrý způsob, jak povzbudit a zlepšit náladu v dopoledních hodinách. Je třeba poznamenat neobvyklou vůni a jemnou chuť. Soudě podle recenzí, vaření a pití čaje je fialová místo zelené a pohodu po takové změně zlepšuje. Při pohledu vliv na hubnutí, ale výrobce vyjadřuje, že se jedná pouze o podpoře strava lék.

Závěr o výhodách a rizicích čajového Chang-Shu

Fialové čaj Chang Shu je zdravý čaj nápoj s vysokým obsahem užitečných minerálů. Odvar lze užívat jako čaj, jako doplněk, jak zhubnout, zlepšit stav pokožky, posilují vlasy a vyvedu toxiny z těla. To je nejlepší kombinovat příjem fialové čajové sportů.

Anežka Marešová
About Anežka Marešová 249 Článků
Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře. Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc. Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem. Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.