Café Indigo

Platnéřská 11, Praha 1

Komentáře

Od nejstarších po nejnovější.

K hodnocení Café Indigo: Davide, přemýšlím, proč jste si pro tu vodu k baru nezašel ve chvíli, když ji Vaše přítelkyně chtěla. Proč jste se na to ptal, až když jste odcházeli a už žádnou vodu nechtěli. Souhlasím s Vámi, že neochota domluvit se je v nás hluboko zakořeněna. V nás všech, zdá se mi.
A také jsem trochu zmatená. Jak tedy hodnotit restauraci, kde číšník vodu odmítne, ale barman ji klidně natočí?

Anna, 18. 3. 2009 – 9:58 #

Kunová:
Myslím , že to je v pořádku. Asi bych šla k baru, kdybych věděla, že mi jí tam dají. Podle jednání obsluhy to ale tak moc nevypadalo.
Nejlepší by bylo, kdyby to teď v dohledné době v této restauraci zkusil někdo další.

admin, 18. 3. 2009 – 16:56 #

Kunová:
Původní hodnocení ze 14.3. 2009
Hodnotitel: David
známka 5

Naprosto klasická kombinace arogantního jednání a neochoty. Požádali jsme obsluhu o juice s obyč. vodou a číšník nám vysvětlil, že to nejde. Tvrdil sice, že je tu nový, ale že to na věci nic nemění. Pak, aniž jsme o to žádali, donesl vodu (minerálku) v lahvi.
Když jsme odcházeli, ptal jsem se na baru jiného číšníka, z jakého důvodu nepodávají vodu. Místo toho, že by to v klidu vysvětlil jako nedorozumění a nezkušenost mladého číšníka, řekl mi, že mi vodu klidně natočí. Já jsem sice říkal, že ji nechci, že jsem pil pivo a vodu chtěla přítelkyně – a že už stejně odcházíme, takže žádnou vodu nechce ani ona, ale on trval na svém a postavil přede mne sklenici.
V podstatě o nic nejde, ale je to krásný příklad toho, do jaké míry je v nás zakořeněna neochota a hloupá zatvrzelost – ani slovo o tom, že došlo k nedorozumění, jenom touha tomu druhému ukázat, že je vlastně debil. Indigo dosud patřilo k mým oblíbeným kavárnám a a mrzí mě, že po tomhle pitomém incidentu se tam už asi nebudu vracet.

Kunová:
Zkusili jste někdo další uspět s vodou ?

admin, 13. 4. 2009 – 23:21 #

Přidat komentář

Zde jsou komentáře povolené pouze pro registrované uživatele. Registrace. Jste již registrován(a)? Přihlášení.© 2008 Vodovoda . A děkujeme za návštěvu!