Bluronica – názory, komentáře, cena,

[Celkem:    Průměr: /5]

Redakce našeho portálu je pozorný k novinkám na trhu s kosmetickými prostředky, a proto upozornil na aktivní inzerát na internetu, „komplex kyseliny hyaluronové“, která způsobila rozruch u žen jako účinný lék na vrásky a pro omlazení pleti.

Prodávající umístil svůj produkt jako „profesionálního kosmetického přípravku s aktivními vlastnostmi proti stárnutí pro osoby starší 30 let.“ Hlavním produktem je „Gel Bluronica kyselinu a kolagen“, což často je také nazýván „Gel aktivátor Hyaluron“ .A sérum jde například zvýšit účinek gelu.

  • zřetelně vyhlazuje vrásky,
  • opravuje obličej obrys,
  • vyrovnává pleť,
  • odstraňuje pigmentace
  • brání nedostatek kolagenu,
  • obnovuje stárnoucí pleť
  • vyhlazuje jizvy.

Bluronica: Analýza složení

Gel aktivátor Bluronica obsahuje, jak je uvedeno u prodejce, nejen kyselina hyaluronová, kolagen, ale amarantové oleje a vitamin komplexu. Bez ohledu na to, jak jsme se snažili, nemohli jsme najít nikde podrobné složení ingrediencí -. Co, v jakém poměru, koncentrace, která obsahuje aktivační gel s kyselinou hyaluronovou

Prodávající se uvádí pouze „aktivní“ složky, které jsou nezbytné pro reklamní produkty. Kompletní struktura je skryté a nepřístupné pro spotřebitele. Chcete se vyjádřit k obsahu alespoň z uvedených složek:

  • Kyselina hyaluronová (HA) ve formě pravidla by měly stimulovat funkci fibroblastů, které syntetizují kolagen a elastin. Ale skutečnost, že její účinná koncentrace v prostředku by měla být 0,5 až 1,5 procenta. Bluronica neobsahuje informace o koncentraci jakýchkoli přísad. Druhým důležitým bodem je velikost molekul hyaluronové. Faktem je, že na funkci fibroblastů a produkce kolagenu ovlivňuje pouze nízkomolekulárních kyselinu hyaluronovou – s molekulami velikosti od 50.000 do 130.000 daltonů. Kromě toho je velikost molekul proniká přes kůži. Běžný molekula ha mají hodně 25.000.000 daltonů, a výrobce kvalitní speciální technologie rozebrat tyto velké molekuly na menší fragmenty. Kvalitní certifikované výrobky s ha – existuje přibližně 2500 až 5000 rublů. Je nepravděpodobné, že budete překvapeni, že výrobce gelového produktu aktivátoru Hyaluron -. Nepřístupné nejen koncentrace HC, ale i molekulovou hmotnost kyseliny hyaluronové ve složení obou produktů Hyaluron komplexu
  • molekuly kolagenu kolagen je také velmi velké molekuly, a proto nejsou schopny proniknout kůží. Proto vysoká výrobci kvalitní použít technologii hydrolýzy molekul kolagenu na menší fragmenty, které jsou schopny proniknout kůží. V tomto případě musí výrobce říká, že o obsahu hydrolyzovaného kolagenu. Otázkou je, co je kolagen hyaluronová univerzální gel aktivátor je pravděpodobně řečnická.
Doporučit  Brilliance SF Cream | Recenze Aktualizováno 2019

Důležité: , ale to není vše … Problém je v tom, že ani hydrolyzovaný kolagen, ani obsah kyseliny hyaluronové v generálním, nemůžeme snížit hloubku vrásek, ani vstřebávání zjizvení. Všechno je to jen možné. Jediné vnější prostředkem vrásek, jehož účinek je prokázána ve studiích, že finančními prostředky na základě aktuálních retinoidů (například ve formě krému Retin-A).

Výzkum o nejúčinnější prostředek jizev ukázalo, že tyto prostředky lze pouze snížit riziko jejich vzdělání, a to pouze v případě, že použití těchto prostředků jako preventivní údržby, tedy bezprostředně po vyléčení poškození kůže. Když již byly jizva, ani testována séra (například gel „Dermatix“) -, nejsou příliš účinné

Alarmující kontraindikace Bluronica

Obvykle se prostředky s kyselinou hyaluronovou pro vnější použití nemají žádné kontraindikace a vedlejší účinky. Takže velmi obavy existujících kontraindikací, jako vydané prodávajícím a bezpochyby díky složení, které nejsou popsány …

Kontraindikace použití Gel aktivátoru Bluronica -.
→ těhotenství
→ kojení,
→ věk 25

Gel Bluronica kyselina a kolagen: názory

Na webových stránkách výrobce na stanovisek „dermatolog, kosmetička nejvyšší kategorie“, které slibují intenzivní kůži zvedání, rychlou regeneraci starých buněk, vyhlazení hluboké vrásky, snižuje zjizvení a jizvy Všeobecně … výrobce jasně udělal neváhal převést téměř všechny problémy moderní kosmetologie, řešit některé z nich se nepodařilo nikoho, dokonce nejvážnější evropský výrobce.

Výrobce a on-line prodejců pečlivě vyhnout tyto otázky –

Prodám tento zázrak sérum může být pouze on-line pouze po dobu jednoho důvodu – tento produkt není osvědčení, není ani sérum dokonce ani Bud. Tak on distribuován nelegálně a pouze prostřednictvím internetu. Výrobek je jistě provedeno buď v Číně, ale pravděpodobně ve sklepeních předměstí.

Co se týče gelové hyaluronové kyseliny Bluronica a kolagen – se nepodařilo najít i kontaktní informace výrobce ani jeho přidružené prodávající. Přes nedostatek důležitých informací, reklama na webových stránkách, je velmi pěkně zdobené názory zákazníků.

Doporučit  Estelle - krém na prsa enlargement.opinions a cenou, kde ke koupi,

Názory zákazníků na internetových stránkách prodávajícího – Bluronica

Bluronica – názory na internetových stránkách prodávajícího, jako každá reklama, je striktně pozitivní a nadšený, ale ne bez chyb:

Je jasné, že inzerent a sám prodávající snaží o svém výrobku Bluronica univerzální gel aktivátor psát názory folk jednoduchým jazykem, což vyvolává dojem relevance a účinnosti hyaluronové komplexu. Nicméně, gel aktivátor Hyaluron -. Kanál nebyl nalezen, jako prodávající, zdá se, že pečlivě odstraňuje je z jeho stránek ze zřejmých důvodů

Bluronica cena: kde koupit

Mějte na paměti, že Bluronica je cena je poměrně vysoká, a to 2 product. To znamená, že gel aktivátor, kyselina hyaluronová a kolagen je možné zakoupit pouze spolu s intenzivním sérem, a to pouze na webových stránkách „komplex hyaluronové kyseliny“.

Pro 2 láhve 30 ml cena bude … s trvalým sezónní slevy.

& nbsp;

Anežka Marešová
About Anežka Marešová 249 Článků
Vypadá to, že to může být klamání, když přijde Anežka Marešová, ale možná nejdůležitější je to, že je to zdvořilý a zábavný milující. Samozřejmě, že je také flexibilní, sdílený a metodický, ale je mnohem méně prominentní, zvláště ve srovnání s impulsy, dobře. Jejich zdvořilost, nicméně, je to, co je velmi miloval. Přátelé se často spoléhají na svou objektivitu vždy, když potřebují pomoc nebo pomoc. Nikdo samozřejmě není dokonalý a Katie má zkažené nálady a dny. Její náročná povaha a vztek představují spoustu problémů a negativně ovlivňují vše kolem. Naštěstí její zábava milující příroda pomáhá ujistit se, že v těchto dnech je jen málo a daleko.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*