U Drahokoupilů

Radlická 18/806

Komentáře

Od nejstarších po nejnovější.

Původní hodnocení z 4.3.2010
Hodnotitel: kua.star
známka 5

Na první pohled zajímavá staročesky vyhlížející hospoda, láká například tím, že mají kamery v kuchyni a vy můžete při čekání na velkých LCD obrazovkách sledovat kmitající kuchaře a pozorovat, zda vám plivnou do jídla či nikoliv. Ale k hlavnímu jídlu odmítají přinést vodu z vodovodu zdarma! A Další bod mínus: pokud chcete např. svíčkovou s více než čtyřmi knedlíky (což je u nich standardní porce!) jako jsem chtěl já se slovy: „prosím svíčkovou s šesti knedlíky“, bez jakékoliv komunikace donesli svíčkovou se čtyřmi a vedle toho talířek s extra čtyřmi dalšími knedlíky a zaúčtovali to jako přílohu navíc za 25,–. Na druhou stranu, co jinde vadí a zde to nedělají, že neúčtují pečivo k polévce. Inu bojujme dále. 

admin, 13. 3. 2010 – 21:53 #

Přidat komentář

Zde jsou komentáře povolené pouze pro registrované uživatele. Registrace. Jste již registrován(a)? Přihlášení.© 2008 Vodovoda . A děkujeme za návštěvu!