Moravský sklípek Šatov

Šatov 337

Komentáře

Od nejstarších po nejnovější.

Kunová:
Původní hodnocení z 19.6.2009
Hodnotitel: Kunová
známka 4

Na dotaz, zda můžeme dosta vodu z kohoutku nám bylo vyhověno. Na účtu se však objevila částka 10 kč za vodu. V žádném případě to není moc, ale mělo to být uvedeno na jídelním lístku nebo nám to obsluha měla říci při objednávce.

Kunová:
Po zaplacení jsme personálu sdělili náš názor, potvrdili nám , že by to na jídelním lístku být mělo. Rozhodně byli v tomto smyslu vstřícní.
Je mi jasné, že mi hodnocení 4 za litrovou karafu v ceně 10 kč hodně lidí omlátí o hlavu, ale podle stávajících kritérií to tak musí být. Osobně bych zaplatila více, ale kdyby to bylo na rovinu řečeno.

Pokud jde o jídlo, je v této restauraci bohužel spíše podprůměrné. Polévka z instantního základu, šopský salát bez stopy oleje, jídelní lístek již osm let stejný. Velká škoda, protože víno je zde naopak vysoko nad průměrem za příjemné ceny.

admin, 28. 6. 2009 – 14:33 #

Toto je druhá restaurace, které se mohla dotknout změna hodnocení. V telefonickém rozhovoru s provozovatelem jsem se dozvěděl, že k dnešnímu datu vše je zatím beze změn. Voda z vodovodu bude uvedena v novém vinném lístku a pokud by zůstala na ceně, kterou jsme my platily tj. 10Kč/l tak by to bylo za 2.

mkuna, 7. 7. 2009 – 13:07 #

Ach jo … platili ne platily … český pravopis .

mkuna, 7. 7. 2009 – 13:09 #

Pro Šatovské: Až budete tu vodu dávat na vinný lístek, tak nebuďte hloupí. Podívejte se na cenu nejmenší balené vody. Pokud to bude 0,33l/30 Kč, jak je to běžné u nás v Praze. Tak tu vodu na ten lístek klidně napálkujte za 29 Kč. Jednak se tím okamžitě přesunete do dvojek, všichni Vás za to budou chválit a na té vodě konečně taky něco vyděláte.

Anna, 13. 7. 2009 – 7:50 #

Pro Annu:
Příspěvek mimo tema. Chcete to přesunout do Vodní bitky a nebo to mam smazat rovnou?

mkuna, 13. 7. 2009 – 10:55 #

Nechápu proč by jste to mazal, když je to diskuse k restauraci. A Anna promlouvá k této restauraci.

vyvracec, 13. 7. 2009 – 14:40 #

Zkuste nad tim popřemýšlet …

mkuna, 13. 7. 2009 – 17:20 #

No já jsem zapřemýšlela a zjistila, že oni vlastně tu vodu vůbec na nápojový lístek psát nemusí. Oni se můžou rozhodnout, že to nebude plnění smluvní (podle jídelního lístku), ale plnění dohodou. Host žádá něco, co není na lístku a oni to mohou poskytnout, přičemž se host a restaurace vzájemně musí domluvit na podmínkách – množství a ceně. Pravda v Šatově i v Lehké Hlavě měli hostům předem říct, že vodu budou účtovat. Na druhou stranu, žádá–li host něco, co není na lístku, měl by si předem zjistit, za jakých podmínek to dostane. Takže ptal jste se v telefonickém rozhovoru i na toto? Položil jste otázku: „A do doby než to na ten lístek dáte, tak teď, po naší návštěvě, už předem upozorníte hosty, že voda bude zpoplatněna částkou 10Kč?“ V tomto smyslu by se měly upravit i pravidla. Protože Vy v nich apriorně předpokládáte, že pokud voda nebude na lístku a přesto Vám jí přinesou na stůl, tak to musí být zadarmo. Nemusí, ale můžete se na tom domluvit.
Co se týče mazání příspěvku, jste administrátor (tedy teď už jste administrátor) a musíte to rozhodnout sám. Co se týče přesouvání příspěvků z diskuse do jiné diskuse, na to už ani administrátor nemá právo. Takže na to odpovídám ne. Smažte mě- chcete-li, ale nikam mě nepřesouvejte, protože příspěvek ztratí návaznost na předchozí diskusi a bude v nové diskusi působit zmatečně.

Anna, 14. 7. 2009 – 7:53 #

Respektuji a při údržbě diskusních vláken provedu.

mkuna, 14. 7. 2009 – 8:13 #

Přidat komentář

Zde jsou komentáře povolené pouze pro registrované uživatele. Registrace. Jste již registrován(a)? Přihlášení.© 2008 Vodovoda . A děkujeme za návštěvu!