Botanic

Olbrachtova 1066/54

Komentáře

Od nejstarších po nejnovější.

Kunová:
Původní hodnocení z 24.6.2009
Hodnotitel: Kunová
známka 5

Objednali jsme si každý polévku a jídlo, kromě toho i čaj. K jídlu jsme požádali o vodu, ale bylo nám řečeno, že to nejde. Na otázku proč? Jsou prý restaurace, tedy prodávají jídlo a pití.

Kunová:
O tom, jak restaurace dopadne s vodou jsem měla tušení již při našem příchodu. Do prázdné restaurace jsme dorazili v 11 hodin dopoledne. Bylo nám ne zrovne příjemně řečeno, že mají na všechny stoly rezervace na 12 hodin. My jsme ji neměli, ale chtěli jsme se najíst za dobu ne delší než jednu hodinu. S nápadem, že to stihneme,jsme museli přijít sami. Připadá mi to trochu nevhodné. Tato restaurace těží z výhody, že jesituována mezi administrativními budovami na Budějovické u metra, nemá tedy nouzi o návštěvníky. Jídlo je lehce nadprůměrné, více se pravděpodobně snažit nemusejí.

admin, 28. 6. 2009 – 14:58 #

Myslím si, že Vám to vysvětlili velmi správně, jasně a srozumitelně. Tak by to mělo být- restaurace jsou od toho, aby PRODÁVALI jídlo a pití.

turtle, 4. 7. 2009 – 14:37 #

Přidat komentář

Zde jsou komentáře povolené pouze pro registrované uživatele. Registrace. Jste již registrován(a)? Přihlášení.© 2008 Vodovoda . A děkujeme za návštěvu!