AVIA Cafe

Botanicka 590/ 1, Brno

Komentáře

Od nejstarších po nejnovější.

Kunová:
Původní hodnocení z 31.5.2009
Hodnotitel : Dan
známka 1

Na pozadani voda z vodovodu v krasne, ciste velke sklenici + dva platky citronu pripadne i led. Personal je tak mily a usluzny, ze bych ji snad dostal i samotnou, ale to by tady byla skoda.
Ke kave automaticky mala sklenicka vody.
K vinu automaticky karafa vody.

Kunová:
K jídlu bzla sice voda donesena na požádání, ale k vínu i kávě automaticky, takže je to sice trochu na hranici, ale v tomto případě souhlasím s jedničkou.
Každopádně se tam chystám za týden. Tato restaurace má velmi dobré hodnocení například zde:
http://www.tyden.cz/rubriky/apetit/recenze-pana-cuketky/puristicke-hodovani-v-avia-cafe_119781.html

admin, 11. 6. 2009 – 10:19 #

Potvrzuji hodnocení Dana, máme stejnou zkušenost. Byli jsme tři, přičemž jeden z nás si objednal jen samotnou vodu z kohoutku. Obsluhující slečna s tím neměla absolutně žádný problém, přitom ale nemohla vědět, zda si dáme i něco k jídlu. Donesla 0,5 litru vody s několika plátky citrónu. Já si zase objednala džus do půllitru s kohoutkovou vodou a bylo mi vyhověno. Samozřejmě bychom o výše uvedené asi nežádali, kdychom nevěděli, že si tam dáme několik chodů a necháme pěkné dýško.

skylor1, 21. 6. 2009 – 11:21 #

Kunová:
19.6.2009 jsme též navštívili Avia café, dala jsem si 0,25 l vína, k tomu přinesli automaticky sklenici vody. Ke kávě nosí vodu také automaticky (mimochodem kávu mají výbornou). Další velkou sklenici vody přinesli na požádání k jídlu. Všechny pokrmy, které jsme tam ochutnali, byly provedené naprosto profesionálně. Mušle na víně chutnaly jako v Bruselu na náměstí (ovšem zde cena 110 kč !), rizoto správné konzistence a úžasné chuti jsem manželovi ujídala z talíře, chybu neměly ani scalopine a samozřejmě carpaccio (60 kč !). Škoda, že v Praze je podobných podniků tak málo. Všichni z Brna choďte do Avia Café co nejvíce, chvalte všude, protože kuchaři i obsluhující personál si to zaslouží.

admin, 21. 6. 2009 – 12:58 #

Datum návštěvy: 7.11.2009
Hodnotitel: Kunová
známka 1

Hned jak jsme si objednali každý po 2 dl vína, byla k němu automaticky donesena velká karafa s vodou kohoutku, kterou po dopití opět beze slova z naší strany doplnili. Všechny pokrmy (salát, rizoto, filet z tilápie,hruškový koláč) byly z kuchařského hlediska snad ještě o kousek dotaženější než v červnu při naší první návštěvě. Restaurace byla na oběd úplně plná, doporučuji rezervaci.

Kunova, 9. 11. 2009 – 9:35 #

Přidat komentář

Zde jsou komentáře povolené pouze pro registrované uživatele. Registrace. Jste již registrován(a)? Přihlášení.© 2008 Vodovoda . A děkujeme za návštěvu!