Pizzeria La Fame

Újezd 590/8

Komentáře

Od nejstarších po nejnovější.

Kunová: Původní hodnocení ze 4.4. 2009

Hodnotitel: David
známka 5
Velmi útulná pizzerie – ale arogantní a drzá servírka. Žádost o vodu zamítla s tím, že se to nikde nedělá. Když jsme argumentovali tím, že to není pravda (seděli jsme u stolu s lidmi z New Yorku), odsekla, že vodu stejně nepřinese. Celou dobu pak byla neskutečně protivná a neustále něco brblala… Otřesný zážitek.

Kunová:
Pokud se člověk nějak agresivně nedomáhá vody z kohoutku, přijde mi hodně nevhodné od servírky, aby byla kvůli tomu celý večer protivná. Dokážu si představit, jak muselo být Davidovi před zahraniční návštěvou trapně.
Máte někdo zkušenosti s touto restaurací ?

admin, 12. 4. 2009 – 0:00 #

Přidat komentář

Zde jsou komentáře povolené pouze pro registrované uživatele. Registrace. Jste již registrován(a)? Přihlášení.© 2008 Vodovoda . A děkujeme za návštěvu!