Amigos

Anny Letenské 16, Praha 2

Komentáře

Od nejstarších po nejnovější.

Kunová:
Původní hodnocení restaurace Amigos z 24.3. 2009:
Hodnotitel: Kunová
známka 1
Ještě než jsem se stihla usadit a požádat o jídlo, na stole byl džbánek s vodou a citronem. Velmi pozitivní uvítání, lépe řečeno šok! Úžasné. Stejně tak rychlá a milá obsluha a jídlo bez čekání.

Diskuse V. Kunová:
Vodu do džbánku prý v tomto podniku již praktikují dlouhou dobu. Je pravda, že k mexickým pokrmům je vhodné pít dost tekutin a zde se očividně nebojí o ušlé “mattonkovné”. Pro mě byla tato náhodně objevená restaurace po všech stránkách příjemným překvapením. V dřívější diskusi z opozičního tábora zaznělo, že jedničku dostávají jen vegetariánské restaurace, ale tady je vidět, že je to o něčem jiném.

admin, 24. 3. 2009 – 18:38 #

Přidat komentář

Zde jsou komentáře povolené pouze pro registrované uživatele. Registrace. Jste již registrován(a)? Přihlášení.© 2008 Vodovoda . A děkujeme za návštěvu!