Brněnský šenk

Dominikánská 7

Komentáře

Od nejstarších po nejnovější.

Původní hodnocení z 21.10.2008
Hodnotitel: Peepca
známka 5

Při objednaném jídle nebyli schopni nalét džus 2dc do půllitru a dolít obyčejnou vodou – z hygienických důvodů. Na dotaz z čeho dělají led číšník pohotově odpověděl, že přece z balené a tak mě to nedalo a zeptal jsem se kolik balené vody prolejí než umyjí sklenice a nádobí, to už se neslo s gumovým obličejem a cezením mezi zuby ve smyslu že toto asi dlouho neviděl…

admin, 9. 1. 2010 – 21:45 #

Přišlo od hodnotitele: Dominik
Datum návštěvy : 3.2.2010
známka 2

Vodu slečna odmítla vydat. Pronesl jsem „…škoda :(“Když to slyšel majitel (nebo vedoucí) sedící na baru u piva, řekl něco jako „…natoč ji.“ Udivená slečna donesla ve stylově ironické 3dl sklenici Mattoni výbornou vodu z kohoutku. Jinak asi nejlepší hrachová kaše co jsem měl (tohle jídlo normálně nejím – objednáno omylem – spletl jsem si den). Denní menu, ale ve 4 odp., takže jsem byl v restauraci skoro sám…takže za 2, ale chce to ještě prověřit personál bez přítomnosti pana vedoucího.

admin, 3. 2. 2010 – 23:19 #

Přidat komentář

Zde jsou komentáře povolené pouze pro registrované uživatele. Registrace. Jste již registrován(a)? Přihlášení.© 2008 Vodovoda . A děkujeme za návštěvu!